Коли тітка Тетяна з’явилася у нас на порозі з дивним проханням, мати ошелешилася. Вона просила, щоб моя мати відмовилася від своєї частки спадщини.

 

Наприкінці грудня не стало моєї бабусі. Незабаром після похорону тітка Тетяна, незаміжня сестра моєї матері, яка жила з бабусею, прийшла з незвичайним проханням.

Тітка попросила маму відмовитися від своєї частки в будинку бабусі, дозволивши їй залишити його повністю собі. Мама була приголомшена цим проханням.

Як заміжня жінка, вона живе у домі батьків мого батька, який дістався йому у спадок, а тітка Тетяна завжди залишалася з батьками, не прагнучи створити свій куточок.

Будинок бабусі, хоч і старий, утримується в хорошому стані і є важливим активом для мами.

Незважаючи на відданість тітки Тетяни мені та її довічну турботу про своїх батьків, мої батьки побачили у її проханні зайві можливості збільшити свої заощадження на майбутню квартиру у місті.

Їхнє небажання відмовлятися від половини будинку вразило тітку Тетяну і привело мене до відчаю.

За вечерею мама спитала нашу з татом думку. Мій батько, визнаючи вартість будинку, був проти відмови від їхньої законної спадщини.

Однак я розуміла, що тітка Тетяна ледве заробляє, працюючи на місцевого фермера, та інших перспектив на будинок вона не має.

Тепер ми потрапили у скрутне становище, розриваючись між співчуттям до тітки Тетяни та нашими фінансовими устремліннями. Я б хотіла, щоб моя бабуся поділилася своїми намірами щодо спадщини ще за життя і запобігла цій суперечці.

Ця ситуація привела мене до думки, що батьки повинні розкривати свою волю у свідомому віці, щоб уникнути подібних непорозумінь. Я навіть не уявляю, як ми всі впораємося зі ситуацією, що склалася.

КІНЕЦЬ.