Коли старший син вирішив зареєстрував маму в Сайті для знайомств, ніхто з них не знав чим це 0бернеться

 

Сім років тому Олена застукала чоловіка на зраді. Послідував розлучення. Чоловік пішов, залишивши квартиру колишній дружині і двом синам. З тих пір жінка гарувала як проклята, щоб забезпечити себе і дітей. І ось одного разу, старший син, вже підліток, сказав матері: — Мам, ти б задумалася про чоловіка. Адже молода ще.

— Чого це ти раптом? — сторопіла Олена, але і задумалася: «Але ж син правий». Син же зареєстрував маму на сайті знайомств. Спочатку листи йшли від всяких шукачів легких відносин. Але одного разу написав той, кого вона шукала-чоловік писав докладно, в його словах відчувався інтерес до особистості, а не до тіла. Олена раптом усвідомила, що вони переписуються вже чотири години поспіль.

Коли Стас покликав її в ресторан, Олена відразу ж прийняла запрошення. Перше враження Олени від виду Стаса, було негативне. Дорослий чоловік, одягнений і причесаний як якийсь малолітній модник не викликав захоплення. Та й вів він себе відповідно образу, суцільні понти. Коли в ресторані їм подали меню, і Стас запропонував Олені зробити замовлення, та жахнулася, побачивши ціни.

П’ять тисяч за страву?! — Я згадала… Вибачити… Мені треба, — промимрила Олена і вискочила з ресторану… Олена, вибігши з ресторану, не побігла додому. Вона довго кружляла вулицями міста, повільно наближаючись до будинку. Години три. Не менше. Відчувши голод, вирішила, що пора додому.

По дорозі зайшла в магазин, купити пельменів. Підійшовши до каси, виявила, що картку залишила вдома, а готівки не вистачає. — Дозвольте я заплачу, — почула вона. Обернулася, а там Стас. У нормальному одязі, з нормальною зачіскою. — Хто тобі той прикид організував? — запитала Олена, коли вони вийшли з магазину.

— Племінниця. Сказала: «я з тебе зроблю людину!». — Такий ти мені подобаєшся більше, — розсміялася жінка. Скоро Олені знову народжувати. На цей раз дівчинку. Так УЗД визначило…

КІНЕЦЬ.