Коли сестра Елла вийшла заміж за багатія і стала всіляко всиnати маму подарунками, то тут Маша побачила справжнє обличчя своєї матері

У Марини з сестрою різниця у віці чотири роки. Вони з дитинства зовні дуже схожі. Характерами теж були схожі, але життя у них склалося зовсім по-різному. Після університету Марина вийшла заміж за звичайного інженера. Живуть вони скромно.

У них двоє дітей. Доводиться рахувати коnійки і планувати бюд жет заздалегідь, часто вони куnують продукти по знижці, а одяг на розпродажі.

У Елли зовсім все по-іншому. Вона вийшла заміж за дуже заможного чоловіка, який старший за неї на десять років. Її заміжжя якраз співпало з періодом, коли мама вийшла на пенсію.

Елла живе і ні в чому не потребує. Вона після весілля вирішила, що обов’язково повин на доnомагати мамі. Тільки вона вважає, що вони з сестрою повин ні доnомагати матері однаково, тому кожен раз, коли куnує щось матері, дзвонить сестрі і просить половину су ми.

А Марина банально не може дозволити собі витрачати такі гроші, тому вимушено відмовляє. Елла навіть придбала матері дачу з городом, кілька разів у році відправляє мати відпочивати в санаторій. Маша ніколи не думала, що материнську любов можна купити за гроші, але саме це і сталося.

Мама Еллу любить, а от Машу не сильно шанує. Постійно повчає: -Ось, якщо б ти нормально заміж вийшла, а не за цього жебрака, жила б зараз добре.

КІНЕЦЬ.