Коли рік вже не було від свекрухи ні слуху, ні духу, раптом вона подзвонила і сказала, що їде в гості. Дізнавшись причину я застиrла на місці

 

Коли рік вже не було від свекрухи ні слуху, ні духу, раптом вона подзвонила і сказала, що їде в гості. Дізнавшись причину я застигла на місці

Ми з чоловіком розписалися два роки тому. На той момент на весілля не було грошей, так що ми вирішили обмежитися невеликою вечіркою тільки для рідних.

Ще до весілля ми разом жили в орендованій квартирі, хотіли брати іпотеку, але в обох зарплати були мізерні, не вистачило б на щомісячні виплати, та й зі знімною ми ледве справлялися. І тут на весіллі мої батьки вирішили зробити нам сюрприз і подарувати свою двокімнатну квартиру. Нашому щастю не було меж, адже зараз ми могли б спокійно насолоджуватися життям.

Через рік на світ з’явився наш син. Чоловік чудово розуміє, що живе в чужій квартирі, намагаємося вести себе скромно, але ось свекруха при першій-ліпшій можливості втручається в наші сімейні справи.

Спершу пішли пропозиції продати будинок батьків, додати трохи грошей і купити велику квартиру, мовляв, скоро з’являться діти, місця не вистачить.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩