Коли після відходу чоловіка у Тані життя почало знову налагоджуватися, раптом з’явилася ко лишня свекруха і зіnсувала все

Михайло та Тетяна одружилися п’ять років тому. У них у шлюбі з’явилися троє малюків, все спочатку начебто було добре, але потім стали траплятися постійно конфлікти. Так часто буває, не знайшли спільної мови у побутових питаннях, і велике ко хання різко скінчилося.

Ніяк не могли домовитися щодо сімейного бюд жету та справ по дому. Таня постійно лаяла чоловіка, що з дітьми він часу не проводить, а Мишко навіть не думав змінюватися. Він відчував, що поспішив з такою відповідальністю, як сім’я, ще не був готовий.

Ситуація була вищою за його сили, він відчував постійний тиск. Віддушину знайшов у жінці на боці. Сам прийшов і оголосив, що йде. Квартиру, яку вони придбали на загальні гроші, він залишив дружині та дітям. Власне, це не було благородним жестом. Просто у разі поділу йому дісталася б лише маленька су ма грошей, адже там були прописані троє дітей та Таня.

До того ж дах над головою в нього був, він до ко ханки перебрався. Засобів не потребував, бо заробляв досить добре. Ось Таня залишилася одна із трьома дітьми. Свекруха вчинок сина не схвалила. Вона довго журилася, що виховала безвідповідального сина та зрадника.

Внуків вона обожнювала, тому не розуміла, як він міг їх так кинути. Невісточку вона часто відвідувала, доnомагала по дому та з дітьми. Незважаючи на те, що Таня непогано заробляє, грошей все одно не вистачало в сім’ї, всім відомо, що утримувати трьох дітей непросто. Свекруха надавала і матеріальну доnомогу, приносила продукти та гроші давала.

Рівно до того моменту, як дізналася, що у Тані чоловік новий з’явився. -Таня, тобі не со ромно? Як ти могла привести до будинку мого сина іншого чоловіка? Ти маєш думати про дітей, а не про себе. Після цього їх стосун ки зіпсувалися.

КІНЕЦЬ.