Коли Оксана заваrітніла від Віктора, той відмовився поkинути дружину, бо та теж чекала від нього дитину. Але найцікавіше було ще попереду

 

Тетяна Михайлівна не могла уявити собі, що її дочка виявиться настільки дурною, що зв’яже своє життя з одруженим чоловіком, але нічого не могла вдіяти, коли її дочка Оксана сказала, що чекає на дитину від Віктора.

Оксана, насправді не була в положенні, але в її планах було увести чоловіка з сім’ї і зробити так, щоб дитина стала сполучною ланкою.

Через деякий час, Оксана і справді заваrітніла, вона думала, що її коханий чоловік піде з сім’ї, адже вона вже в положенні. Те, що дізналася Оксана, стало приводом для занепокоєння, Віктор сказав, що не може покинути дружину, оскільки вона теж ваrітна і він не може залишити її в такій скрутній ситуації.

Найцікавіше в цій ситуації те, що жінки звикли ділити одного чоловіка, адже він жив то з одною, то з другою, проводив час однаково зі своїми синами.

Мама Оксани дивилася на це все і не розуміла, як дочка може пов’язати своє життя з такою ненадійною людиною. Незрозуміло яким чином, дружина Віктора та Оксана зблизилися між собою, почали давати одна одній поради, а Віктор розривався між двома жінками та дітьми. Чоловікові настільки набридло метатися між ними, що він завів собі на боці kоханку, Ілону, яка вивела його з-під носа жінок.

Зараз Оксана та законна дружина найкращі подруги, Віра подала на розлу чення, а Оксана знайшла своє щастя з іншим чоловіком, який дуже надійний та вірний. Найцікавіше, що Оксана, яка вийшла заміж, вирішила налагодити особисте життя колишньої дружини Віктора, і їй це вдалося зробити.

Зараз жінки виховують дітей, відмінно ладнають і дуже часто зустрічаються. Віктор загуляв дуже сильно, потім не знав куди себе діти і вирішив повернутися до Ілони, яка прийняла його. Співжиття між ними не тривало довго, Ілона на відміну від його жінок і колишньої дружини не стала терпіти такого до неї ставлення і пригод.

КІНЕЦЬ.