Коли не стало мого чоловіка, свекруха оголосила, що має намір отримати його квартиру. Однак юридична консультація надала мені сил боротися за свої права.
![](https://news511media.com/wp-content/uploads/2024/06/Capture-60.jpg)
Після смерті мого чоловіка, півроку тому, свекруха відразу і без сорому заявила, що повинна успадкувати його квартиру, чекаючи, проте, що я погашу всі пов’язані з квартирою борги.
Мені таке рішення здалося вкрай несправедливим, тим більше, що наші стосунки завжди були натягнутими, а її меркантильна поведінка після похорону лише підігріла моє обурення.
Квартира, що дісталася моєму чоловікові від бабусі, юридично належала йому, і свекруха не мала на неї жодних законних прав, проте вона наполягала на її наслідуванні, щоб забезпечити собі пенсію за допомогою здачі цієї квартири в оренду, не звертаючи уваги на наші фінансові вклади та постійні виплати за кредитами на її ремонт та комунальні борги.
Я залишилася сама виховувати нашого п’ятирічного сина.
Незабаром я отримала 250 тисяч від друзів і родичів – і все це без будь-якої підтримки з її боку, незважаючи на її попередні обіцянки.
Зіткнувшись з ворожим ставленням з боку родичів чоловіка, які піддалися на її вмовляння та погрози виселення, я вирішила стоять на своєму, спираючись на юридичну консультацію, згідно з якою борги також перейдуть до неї разом з отриманням квартири.
Повна рішучості боротися за наш будинок та свої права, я вирішила протистояти її тиску заради майбутнього мого сина, відмахнувшись від її погроз і чекаючи на швидке і справедливе рішення суду.
КІНЕЦЬ.