Коли не стало мого чоловіка, свекруха оголосила, що має намір отримати його квартиру. Однак юридична консультація надала мені сил боротися за свої права.

Після смерті мого чоловіка, півроку тому, свекруха відразу і без сорому заявила, що повинна успадкувати його квартиру, чекаючи, проте, що я погашу всі пов’язані з квартирою борги.

Мені таке рішення здалося вкрай несправедливим, тим більше, що наші стосунки завжди були натягнутими, а її меркантильна поведінка після похорону лише підігріла моє обурення.

Квартира, що дісталася моєму чоловікові від бабусі, юридично належала йому, і свекруха не мала на неї жодних законних прав, проте вона наполягала на її наслідуванні, щоб забезпечити собі пенсію за допомогою здачі цієї квартири в оренду, не звертаючи уваги на наші фінансові вклади та постійні виплати за кредитами на її ремонт та комунальні борги.

Я залишилася сама виховувати нашого п’ятирічного сина.

Незабаром я отримала 250 тисяч від друзів і родичів – і все це без будь-якої підтримки з її боку, незважаючи на її попередні обіцянки.

Зіткнувшись з ворожим ставленням з боку родичів чоловіка, які піддалися на її вмовляння та погрози виселення, я вирішила стоять на своєму, спираючись на юридичну консультацію, згідно з якою борги також перейдуть до неї разом з отриманням квартири.

Повна рішучості боротися за наш будинок та свої права, я вирішила протистояти її тиску заради майбутнього мого сина, відмахнувшись від її погроз і чекаючи на швидке і справедливе рішення суду.

КІНЕЦЬ.