Коли на сайті знайомств мені став nисати мій чоловік, він тоді гадки не мав з ким говорить. Ось я і вирішила врятувати йому цuрк як слід

 

Одного разу мені було так нудно, що я вирішила заглянути на сайт знайомств… ні, ну, подумала, а раптом пощастить. Зареєструвалася під вигаданим ім’ям і з чужою фотографією, бо знала, що мій колишній — найчастіший відвідувач таких сайтів. І як я здивувалася, коли після кількох молодих людей мені трапився мій ко лишній!

А оголошення яке: «Познайомлюся з вмілою господинею». І це при тому, що у самого руки не з того місця ростуть. Заради інтересу розпочала розмову: — Доброго вечора, Іване! — Здрастуйте, Соня! Радий, що звернули увагу на мене. — Взаємно! — Чим займаєтеся? — Печиво пеку. Ви любите випічку? — Звичайно! А домашню, то взагалі обожнюю.

А що ще вмієте? — Ну, це дивлячись на те, чого ви хочете… — Інтригуєте, Соня! — Ну, як же без цього. А що ви вмієте? – Можна сміливо сказати, що я майстер на всі руки. Що вас безпосередньо цікавить? — Х-м… олію треба в машині поміняти. Все ніяк до майстра не додзвонюсь. — Ну, для цього є пункти заміни олії у всіх АЗ С.

Справ на п’ять хвилин. — Отже, так і зроблю. Ще ось останнім часом кран не завжди закривається щільно, картридж вже старий, чи що… — А що це? — Не знаєте? Ну добре… — Ну, знаєте, сантехніка справа специфічна — навички потрібні, та й без інструментів не обійтися. — Звичайно. Раптом сусідів заллє. Потрібно з відповідальністю підходити до цього питання.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩