Коли мій брат розлучився, то почав поводити себе дуже дивно. Кожен день ми з родиною не перестаємо дивуватися його вчинкам.

Мого сина звуть Віктор. Нещодавно в його житті все докорінно змінилося. Спочатку він дізнався, що його дружина зраджує йому. Після довгих вияснень стосунків, Ольга склала всі свої речі і пішла геть. І, звичайно ж, діток забрала з собою.

Вітя, ніби з цепів зірвався. Почав шукати винних кругом себе. Вплутувати у стосунки мене, батьків, батьків вже тепер колишньої дружини. Нібито ми не брали їх дітей на виховання і вони просто не могли побути наодинці, проводити час разом. Можете таке собі уявити? У всьому винні ми. Авжеж.

Одного дня брат зателефонував мені з наказом піти до Олі і будь-яким способом змусити її повернутися до чоловіка. Я, звичайно, на таке не велась. Нема мені що більше робити, тільки ходити принижуватись перед сторонньою мені людиною. А от наша матір місця собі не знаходила, дійсно постійно ходила переживала, думала, як вирішити ситуацію. А Вітя ще й маніпулював дітьми. Казав, що якщо нічого не налагодиться, то старенька і внуків не побачить.

З того часу вести будь-які діалоги із братом стало просто нереально. Усе зводилось до одного – прохання повернути йому сім’ю. Ми вже не знали, куди себе подіти. А батьки колишньої невістки були шоковані таким натиском.

Одного разу брат нагрянув до мене у гості. Я вже боялась, що він мені скаже. І тут:

– Ну от і все, – сказав він з посмішкою – ми подали заяву на розлучення. А ось це тепер моя кохана людина. Знайомся, Олена.

Мені відразу здалося, що це обличчя я десь бачила. А потім я дізналась від матері, що це колишня дружина теперішнього коханця Ольги. Тяжко повірити, але дійсно ось так склалися обставини. Всією родиною ми не могли зрозуміти, що відбувалося у головах цих людей. Такі вчинки – курям на сміх. Та потім сталося ще одне: Вітя відмовився контактувати зі своїми дітьми. Ні бачитись, ні допомагати він тепер не хоче.

– Ось вона наставила мені роги, то тепер хай сам з дітьми і розбирається.

Після цих слів я мало свідомість не втратила. Я не впізнаю свого брата. Мені дійсно здається, що йому потрібна якась психологічна допомога. Бо раніше він точно таким не був, а зараз робить щось таке, що я не перестаю дивуватися.

Оля написала, що буде добиватися позбавлення Віктора батьківських прав. А йому хоч би що там. Ми переживаємо і вже не знаємо, як діяти в цій божевільні.

КІНЕЦЬ.