Коли ми з чоловіком повернулися з Польщі, то пішли побачити Cвекруху. А ті відкрили для нас великий стіл, з цього дня і все змінилося в моєму житті

 

Ця дивна історія трапилася, коли ми з чоловіком тільки повернулися з Польщі. До Польщі ми їхали не просто так, а по роботі, адже ми з чоловіком працюємо графічними дизайнерами, і у нас там були справи з партнерами.

Все ж, там ми не забули купити всякої всячини для наших рідних і друзів, в основному ми закупилися в сувенірній крамниці. А ще ми купили чимало їжі: всякі польські солодощі і чужі нам смаколики, але це було не для нас і не для наших друзів, а для свекрів, які жили не в нашому місті.

Їх останнім часом мало хто відвідував, ось нам і шкода старих стало, вирішили ми їх відвідати.

З усією їжею ми поїхали до них, вони були дуже раді бачити нас і приготували нам великий стіл, просто без приводу, наша присутність і був вагомий привід для них.

Свекри приготували нам багато чого, і чесно кажучи, на смак, все приготоване моєю свекрухою, було набагато смачніше за все, що я пробувала в Польщі, та й скрізь за все життя.

Того разу ми планували поїхати на наступний день, але все ж обставини нас змусили залишитися на тиждень, адже так смачно я ще ніде не їла.

Чесно, мені навіть сумно стало, що я так мало гостювала у свекрів. Після цього випадку з їжею ми стали мало не кожні вихідні у них проводити.

Свекруха, до речі, не тільки смачно готує, а також майстерно дає поради. Загалом, ми з нею стали кращими подругами. Ось і таке, виявляється, буває в житті.

КІНЕЦЬ.