Коли мама лежала в лikapні, я запитала у дядька Сашка — де наша машина? А він мені відповів: «Я поміняв її на здоров’я нашої мами»

Папа, спасибі, що ти з’явився в моєму житті … Пост подяки всім тим чоловікам, які зробили так, як мій батько. Моя мама нapօдила мене дуже рано. Я підрахувала, що на момент пологів їй було 17 років. Батька я не знала. Мама про нього не розповідала, а мені було не дуже цікаво.

До чого цікавитися людиною, якой плювати на тебе? Мені виповнилося 9 років, коли мама познайомила мене зі своїм чоловіком. Я дуже неохоче прийняла його. Мене абсолютно не влаштовувало, що в нашій родині з’явиться ще хтось.

Типова дитина, яка не розуміє всіх потреб дорослої людини. Мамі тоді було 26 років, чоловікові — 30. Я з мамою переїхала в квартиру чоловіка. У мене з’явилася своя власна кімната. Ми всі разом ходили на прогулянки в парк, кафе.

Я розуміла, що це все робиться заради мене, щоб я краще стала ставитися до чоловіків. Але ні. Я вважала, що я і мама — це ідеальна сім’я і нам більше ніхто не потрібен. Мама потрапила до лікарні. Спочатку їй зробили операцію в міській лi_kapні. Через тиждень її вже виписали, але мамі було ոօгано — температура не спадала, почала марити.

Дядя Саша (я його називала тоді так) почав дзвонити кудись, потім посадив маму в машину і поїхав. Повернувся він уже без машини і без мами. Через роки я дізналася, що мамі довелося робити другу օոерацію в приватній клініці. А дядько Саша розплатився з клінікою своїм автомобілем, недавно придбаним прямо з салону.

Протягом тижня він позбувся своєї колекції раритетних вин. У нього була дуже велика колекція. Пам’ятаю, мама ще була в клініці, а я запитала, куди подівся автомобіль, на що дядько Саша відповів:

«Я його поміняв на здоров’я твоєї мами». Ця фраза прямо різонула тоді. До сих пір пам’ятаю, як її говорив дядько Саша. З тих пір я кардинально змінила ставлення до нього. Саме з тих пір я стала називати його татом. Через кілька років він допоміг мені платно вступити до університету, тому що я не дотягувала за балами.

Шкода, що така людина з’явилася, коли мені було 9 років … От би він був моїм татом з самого початку … Але знаєте, всі ці грошові питання для дитини не дуже важливі. Я запам’ятала, як він допомагав мені з уроками, як ми втрьох грали в волейбол і як разом готували похідний торт з сухарів і згущеного молока.

І, звичайно, окрема подяка за те, як він спілкувався з моєю мамою. Я пам’ятаю всю ту любов, яку він вкладав в свої слова, як він пестив мою маму по волоссю. Це було справжнє щастя. Спасибі тобі, тато, за те, що зробив щасливою мою маму!

КІНЕЦЬ.