Коли Лариса та Михайло зайшли до нас додому, то аж ахнули від подиву. Ми їх пригощали різними смаколиками. Вони чесно зізналися, що зроду такого не їли. Мабуть, помилкою було так їх райдужно зустріти, бо з того часу ледь не щодня вони зачастили до нас у гості. Згодом такі часті візити почали напpужувати

Ми з Іриною давно мріяли переїхати з міста у село, мати власне подвір’я, садок, теплицю. Назбирали грошей на дачний будинок із земельною ділянкою, провели воду електрику, зробили ремонт.
Поставили сонячні батареї, поклали бруківку. Коротко кажучи, зробили все на совість, адже планували проживати там на постійній основі.

Будинок ми придбали на дачному масиві, там мало хто проживає постійно, на цілу вулицю у нас були лише одні сусіди. Як годиться, ми запросили їх у гості. Це було подружжя літніх людей, які проживали у старенькій хатині. Діти до них навідувалися рідко та жили наші сусіди на одну лиш пенсію.

Коли Лариса та Михайло зайшли о нас додому, то аж ахнули від подиву. Ми їх пригощали різними смаколиками. Вони чесно зізналися, що зроду такого не їли.

Мабуть, помилкою було так їх райдужно зустріти, бо з того часу ледь не щодня вони зачастили до нас у гості. Їм було цікаво як працюють сонячні панелі, вони запитували про техніку в домі, вихваляли нашу їжу.

Згодом такі часті візити почали напружувати. Адже у нас було багато повсякденних справ, а з приходом гостей вони відкладалися на невизначений термін.

Потрібно було щось з цим робити. Я запропонував Ірині провчити непроханих гостей та ми завітали до сусідів без попередження так, як вони постійно роблять. Цим ми хотіли показати, як вони виглядають зі сторони, можливо, це на них вплине, думали ми.

Та ми пішли до них у гості без попередження, потім ще раз і ще, і ще. І знаєте – це подіяло!

От лише нещодавно сусід запропонував придбати у них персики. Цього року у них вродив доволі багатий врожай. То ми й придбали. Трішки з’їли, а решту Ірина закрила як варення. Вона у мене ще та господиня.

Цього року вона закрила огірки з нашого городу, вишні, помідори, тепер ще й персикове варення буде. Пригощатимемо гостей, але лише проханих, не таких, як наші сусіди.

Хоча, можливо, запросимо їх один раз. Проте, якщо ситуація повториться, доведеться спекатися їх таким же чином, як і раніше.

Невже усі сусіди такі?

Ми від своїх сусідів переїхали у село. У нас там теж були проблеми з сусідами. У них постійно була увімкнена пральна машинка, вони були дуже гучні, ми майже не спілкувалися.

Дуже хотілося б мати хороші стосунки з сусідами, але на так, щоб вони гостювали у нас ледь не щодня.

КІНЕЦЬ.