Коли касирка rрубила одній бабусі, я хотіла вступитись за неї, ось тільки з кінця черги вийшов чоловік із блокнотом.

 

Коли касирка грубила одній бабусі, я хотіла вступитись за неї, ось тільки з кінця черги вийшов чоловік із блокнотом.

Стою я в черзі біля каси і бачу мерзенну картину. Бідолашна бабуся, з тремтячими руками, іноді гублячи коnійки і піднімаючи їх назад, стоїть перед касою, а за нею парочка мажорів: дівчина з накаченим… усім, і її хлопець, не нашої національності, які то зітхають, то очі закочують, загалом, старанно намагаються показати, що роздратовані.

Раптом касирка відсунула продукти бабусі — пару яблук лише почала обслуговувати ту парочку, і сказала бабусі, щоб та порахувала свої коnійки потім і встала в чергу.

— Хто її тут взагалі впустив? — Сказала баба, в тілі якої силікону було більше, ніж kрові. — Та я взагалі не знаю. Акції роблять нові ось і всякі злидні збираються » , — сказала касирка.

Після цих слів я хотів вступити, ось тільки з кінця черги вийшов чоловік із блокнотом і сказав касирці. — Так, з вас, жінка, штраф, а ще ви звільнені, скатертиною доріжка. А ви — показав на вантажника — Візьміть коляску і походьте з бабусю по супермаркету, нехай куnить, що хоче, за мій рахунок.

І тут у гніві втрутилася вже звільнена касирка. — Ти хто взагалі такий? У нас тут керуючий інший. — Я керуючий всією мережею цих магазинів, і ви тут уже не працюєте, тож, будь ласка, зніміть жилетку. Ось вона справедливість.

КІНЕЦЬ.