Коли Інна віднесла контейнери до сусідки, вона таке сказала, від чого дівчина сkам’яніла. А потім уже відкрилася жахлива таємниця матері.

Якось, повертаючись із роботи, Інна на кухні помітила контейнери. — Мамо, звідки у нас стільки контейнерів? Чиї вони? -Це контейнери нашої сусідки Ліди із сорок дев’ятої квартири. Віднеси їх і передай, що я вдячна. Інна поставила ще кілька запитань, і мама розповіла, як вона познайомилася із сусідкою.

— Мені було нудно однієї, вирішила спуститися та посидіти на свіжому повітрі. Там і познайомилася з Лідою. Вона покликала мене і почастувала. Інні чомусь здавалося, що все було не так. Але треба було віднести контейнери. Вона постукала двері. — Здрастуйте, Лідо. Мама попросила передати контейнери і сказати вам «дякую», — сказала я жінці, яка відчинила двері і представилася Лідою.

— А сама не хочеш дякувати мені? — Іронічно відповіла вона. — За що дякувати? — Здивовано запитала я. — За те, що регулярно годую твою матір. — А навіщо ви це робите? У нас холодильник сповнений продуктами. — Ага, безсоромна! — сказала вона і грюкнула дверима. Я так розсердилася.

Швидко пішла до мами роз’яснити ситуацію. -Мамо, ти знову за своє? Навіщо ти обманюєш сусідів і кажеш, що я залишаю тебе без їжі? Дивись, холодильник повний. Я не розумію логіки твоїх дій. -Я нічого не розповідала. Ти помиляєшся. — Тоді чому Ліда теж накинулася на мене? Мені доведеться найняти доглядальницю для тебе.

Залишати тебе однією вже небезпечно. — Доробку найняти? Ти маєш такі гроші? Треба було виходити заміж. Тоді б чоловік заробляв, а ти залишилася б зі мною. Такої відповіді Інна точно не очікувала. Після цього ще кілька сусідів дорікали Інні. Лише одна сусідка, Марія Василівна, розуміла, в чому ж справа.

Вона добре знала Інну і те, що вона ніколи б так не вчинила з мамою. Вона погодилася посидіти із мамою, коли Інна буде на роботі. Мама спробувала скаржитися Марії теж, яка її погана дочка, але Марія перетинала такі розмови. Вона, навпаки, хвалила Інну і намагалася довести, що багато дітей для своїх батьків не роблять навіть половини того, що робить Інна для своєї мами.

КІНЕЦЬ.