Коли гроші подаровані на наше весілля знuклu, ми були в замішанні. А після заяви зовuці, все стало вже ясно

 

Ми з Денисом були знайомі з університету. Йому подобалося те, що я розумна, а Денис був такий високий, з вічно красивим укладанням. По ньому всі дівчата стра ждали, а він вибрав саме мене. Після університету ми вирішили розписатися.

Довго збирали на весілля, тому що хотіли все організувати тільки за свої гроші, а не позичати у батьків або брати борrи. Коли потрібна сума була накопичена, ми запросили близько 50 гостей. Наше весілля я запам’ятаю назавжди. Воно було таким красивим, прямо таке, як я мріяла і уявляла собі.

Все було зроблено в сучасному стилі. У нас була красива арка з квітів для вінчання, ми замовили дорогі і елітні напої для гостей. Все навколо було прикрашено квітами, під колір яких було зроблено моє плаття, запрошення, скатертини — все було в одному стилі. Але є ще одна деталь, яка сильно запам’яталася з весілля, тільки вона дуже неприємна.

Бабуся Дениса нам сказала, що подарує велику суму грошей, сказала, що спеціально збирала, щоб свого єдиного онука порадувати. Мої колеги на роботі-мої подруги. Вони теж говорили, що хочуть подарувати гроші, так що від усього колективу зібрали великий конверт, який до того ж був дуже широким; значить, грошей там-значна сума.

Тільки після весілля, ми з Денисом стали рахувати подаровані гроші. Їх виявилося не так багато, як нам говорили наші близькі. Більшої частини грошей не вистачало … це було дуже дивно. А потім мама Дениса розповіла, що її 15-річна дочка прямо на вулиці знайшла рівно ту суму, якої нам не вистачало.

Сестра чоловіка збирається купити собі ноутбук і дорогий телефон. Денис став розповідати мамі, що у нас пропали гроші… але свекруха нічого і слухати не хотіла, вона продовжувала вірити в святість своєї дочки. Після цього ми з сестрою чоловіка не спілкуємося, та й зі свекрухою теж загубився контакт.

КІНЕЦЬ.