Коли дружина показала свої фото з відпочинку, раптом чоловік побачив там знайоме обличчя-це ж була його kоханка. І тут він зрозумів дещо важливе.

Подружжя довго планувало спільний відпочинок, але Сергія затримали у робочих справах і вийшло так, що дружина поїхала без нього. Через місяць відпочинку вона приїхала, стала ділитися враженнями і показувати фотографії. У готелі вона встигла познайомитися з іншими жінками, які теж відпочивали.

На фотографіях Сергій побачив свою kоханку. Він у дружини запитав:

— А що це за жінка? — Це Сніжана, дуже товариська і приємна дама, а ще досить жва ва. За тиждень знайшла собі там залицяльника іноземця і вирішила залишитися на деякий час там. Того ж дня Сергій не втримався і написав коханці. Він запитував, як у неї справи.

Сніжана промовчала про те, що у неї є kоханець, але стала ділитися фотографіями. На одній з фотографій Сергій побачив свою дружину і вирішив запитати про неї у Сніжани. — А що це за жінка?

— Це Оля. Вона дуже добра і чуйна. З нею було дуже приємно взаємодіяти. Ми навіть з нею трохи подружилися. Вона ще дуже популярна у протилежної статі. Баrато чоловіків проявляли до неї увагу, правда, вона нікому не відповідала взаємністю всім говорила, що у неї є чоловік.

Такий хід дозволив чоловікові зробити висновки про двох своїх жінок. Він став більше цінувати свою дружину, а kоханку вирішив остаточно кинути.

КІНЕЦЬ.