Коли дочка начальника підійшла до мене і запропонувала одружитися на ній, я подумав – тут щось не чисто. І я неnомилився

 

Взагалі, моє життя ніколи не відрізнялося від інших захоплюючими пригодами, будь то хороші чи поrані. Я живу, жив і буду жити життям звичайної робочої людини. Я вже закінчив універ і лише нещодавно влаштувався працювати в офіс. У нас працює одна дівчина, її звуть Аліна, вона досить красива, ось тільки ні часу, ні впевненості у мене не вистачає заговорити з нею. Та й якщо заговорю…

вона ж дочка мого начальника, трохи що мене відразу ж зві льнять. І ось одного разу Аліна сама до мене підійшла, і ні з того, ні з сього, запропонувала мені одружитися на ній. Мені здавалося, що це якийсь сон, але на нашому першому побаченні вона мені пояснила, що її батько, тобто мій начальник, зажадав від неї, щоб вона вийшла заміж за одну багату людину, а в її колективі тільки я був її однолітком.

Мені вже здавалося, що це і є початок наших довгих і щасливих відносин, і хоч ми і були просто друзями, у мене була надія, що ця дружба переросте в щось більше для нас обох.Одного я не врахував: таке буває тільки в сопливих фільмах.

У реальному житті в один день вона просто пос варилася зі своїм батьком, і в той же день kинула мене, і різко перестала виходити на зв’язок.Все ж, треба було тоді відразу відмовитися від її пропозиції.

КІНЕЦЬ.