Коли десятирічна дочка моєї сестрички показала свої заоща дження, я мало не зо мліла. Коли я дізналася звідки в неї такі rроші, волосся дибkи стало.

Йдеться про мою племінницю Наталю. Я завжди захоплююся її поведінкою та самостійністю.

Більше того, вона у своєму віці знає про фінансову грамотність більше, ніж багато моїх оточуючих жінок.Вона в подарунок не просить жодних іграшок, суконь для принцеси, косметики та інші дівчачі хотілки.

Їй дарують гроші, і вона з радістю їх збирає у своїй скарбничці. Вона розумно підходить до кожної своєї покупки, і не будує сkандалів в іграшкових магазинах.

Перш ніж просити щось, вона насамперед запитує у батьків, чи можуть вони собі це дозволити. Вона навіть може зі своїх заощаджень дати в борг батькам на якісь потреби.

У кімнаті завжди панує абсолютна чистота і порядок. Щовихідні вона влаштовує прибирання, і розкладає все в поличках так, що іноді навіть мені стає соромно за свій безлад.

Вона щоранку перевіряє у хлібниці наявність хліба, і сама ходить у магазин. Купує вона стільки хліба, скільки вони їдять за день.

Не спокушається на різнокольорові гарні цукерки та жувальні гумки. Купує лише те, за чим і прийшла до магазину.Я дуже пишаюся моєю племінницею.

Щоразу питаю сестру, як їй вдалося виховати таку правильну дівчинку. Вона каже, що дівчинка сама стала такою тямущою та самостійною.

Я вважаю, що у наші дні дуже важливо виховувати дітей у такий спосіб. Коли людина змалку розуміє, як чинити з грошима правильно, то надалі не братиме в борг або в кредгт, оскільки будуть свої заощадження.

Я точно знаю, що не треба дуже балувати дітей. Привчати дітей до чистоти та порядку теж потрібно змалку.

На прикладі моєї Наталки можу точно сказати, що вона ще у свої три, чотири роки збирала всі свої іграшки і розкладала по місцях. Тому тепер, у свої десять років, уже не лише збирає речі за собою, а й може допомагати мамі у всьому.

КІНЕЦЬ.