Коли Андрій дізнався про те, що Поліна чекає від нього дитину, то зник на 15 років. А коли з’явився, то був приголомшений словами матері своєї дитини.

 

Поліна таємно була закохана в Андрія цілий рік, відколи перейшла до нової школи. Андрій навчався у паралельному класі. Батьки Поліни виховували її надто суворо, зробивши досить замкненою та нерішучою.

Якось Поліна зізналася своїй сусідці по парті Олі про свою тугу за Андрієм. Олі теж подобався Андрій, але він не виявляв до неї жодного інтересу.

Якось, у сильному гніві, Оля сказала Андрію: -Йди до своїх шанувальниць, до Поліни, наприклад. Вона продасть за тебе душу свою.

Після цієї фрази Андрій став придивлятися до Поліни уважніше і зрозумів, що вона розумна й доволі симпатична. Його найкращий друг, Діма, не схвалював ставлення Андрія до дівчат, але навіть він не міг заперечувати, коли Андрій вирішив запросити Поліну на побачення.

З того дня вони зустрічалися щовечора, гуляли та разом готувалися до іспитів. Поліна розквітла і підбадьорилася. Але коли почалися іспити, Андрію Поліна перестала подобатися. Йому треба було обов’язково вступити, а Поліна тільки заважала йому.

На випускний випускники підготували чудовий концерт для своїх батьків, потім усі разом сіли за столи, жартували, співали та випивали. Коли Андрій та Діма вийшли на шкільний двір, до них підійшла Поліна. Вона схудла і здавалася невагомою феєю у світло-блакитній сукні.

-Андрію, нам треба поговорити.

— Кажи, я не маю секретів від мого друга, — сказав Андрій.

-Я ваrітна. З того дня Андрій зник із життя Поліни. Наступного разу вони зустрілися через 15 років.

Андрій захотів побачити свого сина, але Поліна засміялася і сказала йому, що ніколи не приховувала правду про справжнього батька сина.

Поліна дякувала Андрію за те, що він відмовився від неї та дитини, оскільки вона стала б нещасною жінкою, якби вийшла за нього заміж.

В інституті Поліна зустріла своє справжнє кохання, і її син має чудового батька, незважаючи на те, що біологічно у них немає жодного зв’язку.

КІНЕЦЬ.