Коли свекор порадив мені трuматuся як найдалі від свекрухи, я не зрозуміла чому, але коли я побачила її — то все стало на свої місця.

 

Дівчата, бачили які симпатичні хлопці оселилися в нашому домі? — ще біля порога запитала нас Ніна. А коли ми вже сиділи у неї на кухні і чекали поки закипить чайник, вона нам розповіла, що 20-ту квартиру здали трьом хлопцям-сверхсрочникам. — Уявляєте їх троє і нас стільки ж. Я як їх побачила, відразу про це подумала.

Познайомилася і запросила їх на чай, щоб з вами познайомити. Не дякуйте. Але припудріть носики, вони ось-ось прийдуть. Ми з Катею ініціативу подруги не оцінили. Але хлопці і справді виявилися дуже симпатичними. Ми подружилися, часто проводили час разом. Свахою Ніна виявилася приголомшливою. Вона і Катя незабаром вийшли заміж за двох з цих хлопців. Ми з Павлом ще років зо два придивлялися один до одного. Але і ми в підсумку одружилися теж.

З поведінки Павла, я зрозуміла, що мама мого нареченого не в захваті від того, що він «когось собі знайшов». Навіть на весілля наше не приїхала. Приїхав батько Павла. Він-то мені і розповів, що характер у його колишньої дружини жахливий і ужитися з нею практично неможливо. Він дуже радив мені триматися від свекрухи якнайдалі. Але я подумала, що вмію ладити з людьми і зі свекрухою теж проблем не буде.

Мама Павла періодично скаржилася на здоров’я і просила його нового контракту не підписувати, а повернутися жити в рідне місто, до неї. Ми так і зробили. Зустріла нас свекруха дуже радісно і виглядала цілком здоровою.Весь вечір вона спілкувалася тільки з сином, ніби мене там і зовсім не було. Я не стала на цьому зациклюватися. Але наступні два тижні показали, що нехтування мною в перший вечір не було випадковим.

За ці два тижні вона стільки мене критикувала і принижувала, скільки за все попереднє життя мене не ображали. Що б я не робила, виявлялося що це потрібно робити по-іншому. Жити в її будинку було тортурами. Чоловікові я нічого не розповідала. Навіщо? Але я вмовила його зняти квартиру. Свекруху це розлютило, але перешкодити вона не змогла. Тепер майже кожен день приїжджає до нас, знаходить якусь порошинку і починає мене третирувати.

Одного разу Павло почув, як вона мене грубо передражнює і приrрозив виїхати, якщо здоров’я матері дозволяє їй затівати сварки. Але я їхати не хочу. Мені подобається моя робота тут, колектив. Подобається квартира, яку ми знімаємо і місто. Подруги і навіть мама радять давати свекрусі відсіч, відповідати на rрубість rрубістю, але я так не можу. Я все ж хочу знайти до неї підхід.

КІНЕЦЬ.