Катя вийшла заміж за Митю з мріями про щасливе життя. Але лише після роз лучення з ним, вона усвідомила, що таке справжнє щастя

 

Катя вийшла заміж за Дмитра відразу після школи. Чоловік був старший за неї на п’ять років. Красень, коли вирішив, що вже нагулявся, вирішив завести дружину. Відразу ж охмурив малолітню дурочку і одружився на ній. Жити стали зі свекрами. Проживши рік і наро дивши сина, Митя визнав свій чоловіковий обов’язок виконаним і вдарився у «всі тяжкі». Додому приходив тільки поїсти.

Сnав то в однієї своєї зазноби, то в іншої. Щоб йому, годувальнику, дитячий nлач не заважав. Антошка був дуже неспокійним немовлям. А тут ще й зубки почали прорізатися. Вже три ночі спати матері не давав. Ось і сьогодні, син заспокоївся тільки під ранок.

Заснувши. Вирубалася і Катя. — Ти чого тут розляглася, — заволала свекруха, — швидко пішла доїти корову, а то вмить відправлю до матері. Катя насилу піднялася, але тут же у неї підкосилися ноги. Вона сіла на ліжко, а тут ще Антошка прокинувся від вересків свекрухи і почав nлакати.

Катя заnлакала разом з сином. В цей час прийшов Митя. — Твоя дружина ледащо, а син своїм ором спати нам не дає. Відведи її до матері, нехай у них поки поживе. Так і зробили. Митя обіцяв їх відвідувати. Але жодного разу не прийшов. Зате заявилася свекруха.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩