Катя сказала мені, що якщо я запізнюся на її свято, то вона знайде мені заміну. Я не думав, що вона здатна на таке, але…

Після тренування я понуро йшов додому, сил не було ніяких. По дорозі побачив кафе, вирішив зайти і щось перекусити. Взяв чай, бутерброди, сів за столик біля вікна. Через 5 хвилин до мене підійшли дві дівчинки-студентки: -Біля вас вільно, можна присісти? -Так сідайте. Дівчатка обговорювали своє навчання, предмети, викладачів.

Потім до нашого столика підійшов мій друг: -О, а ти тут не один, а в компанії гарних дівчат. Так і довелося нам всім познайомитися. Брюнетка, друга дівчина, Катя, і стала моєю дівчиною. Я закохався вперше в житті. Був готовий заради Каті гори звернути, став краще тренуватися, хотів заради Каті всі перемоги на змаганнях приносити.

Тренер помітив мої старання, в результаті обрав мене на чемпіонат по країні. Я не міг відмовитися, я йшов до цього не один рік свого життя, надто багато сил було витрачено. Проблема була в тому, що у Каті в цей час був день народження.

І вона сказала, що якщо мене в цей день поруч не буде, то вона знайде мені заміну. Мене не було… Я зайняв почесне друге місце по країні на чемпіонаті. Тренер пишався мною, батьки розривали телефон, щоб привітати.

Але на душі в мене було не спокійно. Я побачив в інтернеті, як Катя відзначала свій день народження. Вона була в клубі в компанії своїх подружок і якихось хлопців. Коли я повернувся з чемпіонату, то купив величезний букет. Побіr до Каті, а вона мені з порогу заявила, що моє місце вже зайняли. Я пішов. Через місяць я знову сидів за тим самим столиком у кафе біля вікна. -До вас можна підсісти?

Я підняв очі, це була Катя. -Годі тобі, годі дутися. Давай поговоримо. Моє серце рвалося до Каті, воно говорило мені: ось вона, твоя любов, будь з нею разом. Але головою я розумів, що, якщо вона зрадила мене один раз, то це повториться. Краще не робити собі бол яче і не починати все спочатку.

КІНЕЦЬ.