«Й… твoю мaмy» – сказав чоловік прямо перед моєю мамою

 

Напевно так оригінально ще ні в кого не виходило повідомити чоловікові про те, що він стане батьком. Кілька днів я не знала, як гарніше та цікавіше сказати Олегові про те, що він стане батьком. На допомогу прийшла подруга.

Я не знаю, чому вирішила її послухати. Її поради ніколи нічим гарним не закінчувалися. Цей раз не став виключенням.

Вона сказала, що потрібно запросити всіх наших родичів та близьких друзів й організувати невелику вечірку. А коли ввечері чоловік повернеться з роботи, то ввімкнути у коридорі світло та крикнути «Сюрприз».

Коли вона це говорила, то я малювала в голові веселу та щасливу картинку зі здивованим обличчям чоловіка. А на справді все було інакше.

Я зібрала всіх кого могла. Щось приготувала, щось замовила. Прийшла свекруха та моя мама. Вони допомогли прикрасити квартиру кульками. Головною була кулька у вигляді загорнутого у пелюшки малюка.

Чоловік подзвони в у домофон. Ми вимкнули світло та з хлопавкою, яка повинна була викинути на нього блискітки чекали коли він відчинить двері. Все сталося раптово. Він почав роззуватися. В цей момент запалили світло й стрельнули йому прямо в обличчя. Всі кричали «Сюрприз».

А чоловік на все горло з несподіванки крикнув «Й.. твою маму». Вона стояла прямо перед ним. Всі аж завмерли.

Так ніяково не було ніколи. Моя мама розуміла, що це не стосувалося конкретно її. Просто таке словосполучення. Але того вечора вони з чоловіком намагалися не попадатися один одному на очі.

Новина про те, що ми станемо батьками допомогла забутися про цей інцидент.

КІНЕЦЬ.