Я довго готувався, щоб зізнатися дружині, що люблю іншу жінку, але коли я зізнався про все, вона чомусь зовсім не засмутuлася. Виявляється.

Я одружився з дуже молодим. Яна тоді завагітніла, я думав, що люблю її, і ми будемо щасливі. Пройшло з того часу чотири роки. Я давно зрозумів, що ми з Яною один одному не підходимо, але мені було складно зізнатися у цьому навіть самому собі. Єдине, що нас пов’язувало це дитина. Згодом у мене з’явилася інша жінка.

Я шалено закохався у свою колегу Раїсу. Вона знала, що я одружений, і не вимагала від мене нічого. Але в якийсь момент я сам утомився від цієї брехні. Я постійно думав про іншу жінку, мріяв про неї вдень і вночі, хотів жити з нею, а потім повертався додому і вдавав, що все як завжди.

Мені було гидко від самого себе, було нудно від того, що я обманюю Яну. Так, я не люблю її, але вона не заслужила такого відношення. І я вирішив їй зізнатися у всьому і розлучитися. Я довго готувався до цієї розмови, обмірковував свою промову та можливий розвиток подій. Мені не хотілося її ображати або якось сильно псувати стосунки. Не хотілося, щоб це далося взнаки на нашій дочці, адже я її дуже люблю.

Я готувався її вмовляти розійтися мирно і лишитися друзями. -Ян, нам потрібно серйозно поговорити. Мені треба тобі дещо зізнатися. — Так, нам треба поговорити. Ти мусиш знати, що я знаю. – Що? — я здивувався, бо не думав, що вона про все здогадалася. Вона не виглядала засмученою чи скривдженою.

— Я знаю, що наш шлюб зайшов у глухий кут. Я… -Яно, Вибач мені, я думаю, що це кінцевий глухий кут. Якщо ти все знаєш, то мусиш знати, що я хочу піти, адже я її дуже люблю. На деякий час повисла тиша, дружина виглядала приголомшеною. Я теж трохи розгубився, не розуміючи її реакції. – Що? Що я знаю? Кого любиш? — Хіба ти не здогадалася? Яна, я маю іншу жінку. Знову мовчання на кілька хвилин і дуель поглядів.

— У мене теж. У сенсі є інший, але чоловік. Я хотіла в цьому тобі зізнатися. Тут я випав у осад. Який я ідіот, що не зрозумів цього раніше! Так ми й розлучилися. Яна з’їхала до іншого чоловіка, а я почав жити з Раїсою. Ми одружилися. Дочка часто у нас гостює, вони чудово ладнають з моєю новою дружиною. З Яною ми підтримуємо добрі стосунки. Я допомагаю доньці фінансово та займаюся її вихованням, але вона живе з мамою.

КІНЕЦЬ.