Коли в nол0rовому будuнку дuтuну передали батькові, той подивився на сина, потім сунув його тестю, сів у машину і рвонув з місця. Ніхто не зрозумів, що сталося. Поїхали додому.

Коли в пол0говому будинку дитину передали батькові, той подивився на сина, потім сунув його тестю, сів у машину і рвонув з місця. Ніхто не зрозумів, що сталося. Поїхали додому.

Ігор з Ольгою одружені були вже дев’ять років. Ось тільки дітей народити не могли. Вони оббивали пороги мед установ, здавали аналізи і лікувалися. Не допомогло.

До знахарок зверталися-безрезультатно.Одного разу подруга Ольги, яка повернулася з туристичної поїздки, розповіла про ікону в монастирі. Якщо до неї доторкнутися, то заваrітнієш напевно.- Казки , — не повірив Ігор.- А ви візьміть, та спробуйте. Подружжя вирішило спробувати.

Купили квитки і вирушили в містечко, поруч з монастирем. Там їх підвели до потрібної ікони, Ольга довго стояла перед нею, кілька разів торкалася ікони. Хоча, якщо чесно, вже ні в що не вірила.Минуло півроку.

Одного разу Ольга зайшла у ванну, а через хвилину звідти пролунав її вереск. Ігор кинувся туди.- Що сталося, що верещиш як недорізана, — обійняв він дружину.- Дивись, — відповіла та і показала чоловікові тест на ваrітність з двома смужками.- Збігай в аптеку, принеси ще, — попросила вона чоловіка.

Той побіг в аптеку, купив по парі тестів кожного найменування. Всі дали позитивний результат.Щаслива звістка миттю облетіла всю рідню. Раділи не тільки Ігор з Ольгою, а й їхні батьки. Майбутні бабусі і дідусі.Ваrітність у Ольги протікала нормально. Пологи почалися точно в строк, протекли нормально. Матуся народила сина.

Два дні пролежала в пологовому будинку, і ось прийшов час зустрітися хлопчикові з татом, дідусями і бабусями.Коли дитину передали батькові, той подивився на сина, потім сунув його тестю, сів у машину і рвонув з місця. Ніхто не зрозумів, що сталося. Поїхали додому.

Свекор став надзвонювати синові, додзвонився, зажадав приїхати додому.Коли Ігор повернувся, вони з батьком усамітнилися на кухні.- Що сталося? — запитав батько.- Він вузькоокий. Азіат, а не європеєць, — відповів Ігор.- Ох дурень, ох дурень, — сказав батько, і дістав фотографію свого батька з гаманця, — це твій дід.На Ігоря дивився його дід-узбек…Добре, що батьки живі, а то ж і тест довелося б робити.

КІНЕЦЬ.