Іра не звертала уваrи, коли чоловік 3асуджував її nовноту, але коли він nереключився ще й на доньку, то дружuна вже не стерnіла

 

Ірина дуже смачно готує, просто божественно. Пальчики собі відкусиш. Вона зі звичайних баклажанів та овочів робить неймовірні кулінарні шедеври! Але суть мого розповіді не про це. Вона жінка в тілі, має трохи зайвої ваги. Але взагалі зайве воно чи ні, питання дещо суб’єктивне.

Зовні вона досить приваблива. Вся така м’яка, біла, гладка. Жінка взагалі симпатична, як здобна булочка, так і хочеться відкусити. Але її чоловік, людина, до речі, теж далеко не мініатюрна, над її формами має схильність бридко жартувати. Після ваrітності Іра додала у вазі, тоді він зовсім розійшовся. Під час застіль із родичами чи друзями дозволяє собі говорити гидоти.

Постійно розхвалює струнких та спортивних жінок. А Ірі: -Не їж, лопнеш. -Навіщо тобі десерт? І так злиплося все, що могло, мій бегемотик. -Слоненя, тобі не потрібна добавка. Чесно кажучи, у мене далеко не раз виникало бажання проткнути Ігореві руку виделкою і ось так потягнути до дзеркала, показати йому самого себе, щоб до дружини не ліз.

А ось Іра ставилася до його висловлювання досить спокійно, не сприймала всерйоз, просто посміхалася, мабуть, просто не хотіла створювати конфліктні ситуації. А Ігор цим постійно користувався, захоплювався ще більше.

Тільки ось у їх сім’ї народилася дівчинка і успадкувала мамину фігуру та загальну в сім’ї схильність до повноти. Ігор перейшов на дівчинку. Всім відомо, як маленькі дівчатка вразливі та схильні до виникнення комплексів. Молодого батька це не хвилювало. Іра ніби прокинулася, коли він до доньки поліз, стала з ним на цю тему розмовляти, мовляв, не можна людей обра жати.

А він поставився несерйозно до слів дружини і продовжив. Тоді одного дня Іра просто плюнула на нього і з’їхала до батьків. Дуже схвалюю це її рішення. Заробляє вона добре, квартира в неї своя є. А ось Ігор залишився з носом. Без дружини, без смачної їжі, квартири та машину довелося продати та гроші поділити.

КІНЕЦЬ.