Інга та Ліда були подругами, але у них були різні погляди на життя. Одна обрала кар’єру, а інша – сім’ю. Через багато років вони знову зустрілися. Такого повороту подій вони точно не очікували.

 

Ліда та Інга були найкращими подругами в університеті. Тільки була у них велика різниця у сприйнятті світу та своїх майбутніх планах. -Ось я хочу стати на стільки успішним економістом, наскільки це можливо. Так не терпиться почати працювати, отримати досвід, – розповідала Інга. -А от я просто хочу скоріше закінчити інститут і забути про все, що нам на парах кажуть, – відповіла Ліда. -Як так? Чому, що ти в житті робитимеш? -Хочу велику родину, хочу хорошого чоловіка, величезний будинок. -Та, і ніяких перспектив …

Все у подруг склалося так, як вони мріяли. Тільки ось шляхи у них у дорослому житті розійшлися. Інга ще прийшла на весілля Ліди, але далі їхні спільні теми для розмов закінчилися. Інга мала блискуче майбутнє у сфері економіки. Вона була незамінним співробітником у своїй фірмі. Інга розуміла свою значущість, це відбивалося на її самооцінці. Вона сама купила собі квартиру, машину. Могла собі дозволити щорічний розкішний відпочинок на островах. А ось Ліда стала мамою трьох дітей. У неї був чоловік-на всі руки майстер.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩