Ілона знала, що чоловік їй зрад жує і нічого не робила, але тільки один випадок став для неї останньою краплею

 

Ілоні було вже сорок вісім років, коли вона знайшла в собі сили подати на роз лучення. Вони разом прожили двадцять вісім років. Вона не хотіла, щоб дочка росла без батька. Та й одна вона на свою зарnлату не змогла б забезпечити дочку. Він добре заробляє, і вони ні в чому не потребують. Ілона все терпіла, на все закривала очі.

Вони вже більше п’ятнадцяти років навіть разом не їздили відпочивати. Вихідні проводили кожен по-своєму: вона з донькою на дачі, а він невідомо з ким і де. Дочка виросла, заміж вийшла, у неї своя сім’я. Сенс зараз жити разом і терпіти його пригоди?! Кожен раз, коли він попадався, клявся, що більше не буде, просив вибачення. Всі знали про його пригоди і вмовляли її роз лучитися. Вона не наважувалася на таке, вона боялася залишитися одна. Подруга радила з ним вчинити так само, відnлатити йому тією ж монетою. Але Ілона б собі не дозволила таке, вона просто б себе перестала поважати.

Між ними давно нічого не було, ніяких відносин, знаючи, що він прийшов від іншої, Ілона не підпускала його близько. Їй було просто огидно, щоб він доторкався до неї. Вона останнім часом перестала навіть питати, де він ночував. Вона заздалегідь знала, що він почне знову обманювати і викручуватися. Сенс питати, якщо вона знає де він був. Просто вже неприємно слухати його виправдання. Ілля дуже засмутився, не хотілося все починати з нуля.

Тим більше, що останнім часом навіть не треба було виправдовуватися. Він дружину не любив, але поважав її. Йому не дуже хотілося щось змінювати у своєму житті. Його все влаштовувало, тим більше зараз, коли не треба було звітувати. Але одного разу в ній щось змінилося. Вона раптом задумалася про себе, про своє сімейне життя. Вона зрозуміла, що живе на автопілоті: безглуздо, нудно. Невже у неї немає почуття гордості? Треба ж до такої міри себе не поважати і не любити, щоб все це терпіти?

Чоловік живе, радіє життю, отримуючи все від життя. Раніше вона терпіла через доньку, а зараз заради кого або чого?! Згадала, як дізналася про першу зраду, як вона переживала і скільки nлакала. А зараз їй все одно, вона навіть не замислюється про це. Якщо зараз він навіть письмово при нотаріусі напише, що не буде їй змінювати, вона все одно йому не повірить. Їх розвели швидkо, так як ні у кого ніяких вимог і претензій один до одного не було.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩