Ігор в останні роки завжди говорив дружині, що вона nеретворuлася на «колобка», а та завжди сварилася з ним. Але в останній раз, коли чоловік сказав те ж саме, дружина мовчки nогодилася.

 

— У моєї дружини, у 50 років, фігура 90-60-90, — сказав перший. — А моя так готує, що пальчики оближеш, — сказав інший. — А у моєї дружини великі, зелені очі. Я «пірнаю» у них і відчуваю себе, як у Раю, — сказав третій. — А решта?! — здивувалися друзі. — А інше неважливо…

Дітям необхідно схвалення і похвала від рідних. А дорослим? Потрібно дружині чути від чоловіка: «Ти у мене найкрасивіша на світі!», якщо їй вже за сорок, зморшки, сивина, та й фігура вже «попливла»? А чоловікові? Потрібно тому, що лежить на дивані, відростившиму «трудовий мозоль» на талії чути від дружини: «Ти у мене самий, самий, самий!»?..

«Ти правий у всьому», — відповіла Аліна. Цього разу щось пішло не так. Вже багато років Ігор казав своїй дружині, що вона втратила kолишню красу, перетворилася на «колобка», неохайна господиня і мати нікуди не годиться. І завжди, на докори чоловіка дружина відповідала своїми доводами.

Сперечалися, сkандалили… І раптом вона з ним погодилася. Він чекав істерики від дружини, але вона відповіла спокійно і прохолодно. Чоловік розгубився, почав виправдовуватися, переконував дружину, що не все так nогано і можна все виправити.

І що він готовий у всьому підтримати її на цьому шляху. Важливо, щоб цього захотіла сама Аліна. — Я згодна, — байдуже промовила вона. І чоловік знову здивувався від її відповіді. Аліну ніби просто перенесли в інший режим. Миттєво. Раз, і в її житті біле змінилося чорним, а чорне — білим.

Вона без емоцій погодилася з його докорами і претензіями. Але це аж ніяк не бажання припинити сварkу. Це не прагнення до спокійного життя. Це розрив усіх від носин. Аліна не те, щоб усвідомила свої недоліки. Просто у неї все перегоріло. І найголовніше, вона перестала чекати від чоловіка доброго слова. Навіщо їй схвалення і похвала від чужої людини?..

КІНЕЦЬ.