Христині дуже часто відnравляли квіти, але ніколи не було заnиски, і вона не знає хто дарує стільки букетів. В її день народження, вона отримала дуже великий букет. Раптом дівчина виявила всередині букета листівку і, nрочитавши її, вона nотонула у сльо зах.

Ця див на історія почалася з того, що одного разу, Христині прийшли квіти від невідомого відправника. Христина була дуже красивою дівчиною, так що, такі речі для неї не новина. От тільки на цей раз їй попався особливо наполегливий залицяльник, адже квіти він надсилав дуже часто, навіть занадто.

Христина жила з мамою, а її батько пішов у інший світ ще до народження Христини через хво робу. Дівчина знала його тільки по фотографіях.

Незабаром Христина вирішила переїхати жити з бабусею. Звідти на навчання було легше добиратися, та й бабусі інколи доnомагати було потрібно. Ну і те, що цей фанат відстане теж було вагомою причиною. Однак, несподівано для Христини, сюрпризи фаната не просто не припинилися, вони почастішали в рази.

Так тривало ще кілька місяців. У Христини з’явилося кілька варіантів, хто це міг бути, але все ж вона не могла нічого сказати зі 100% впевненістю.

І ось одного разу, отримавши черговий букет квітів у свій день народження, Христина навіть не подумала, що вони від одного і того ж відправника. Букет виявився надто великим, все ж був важливий день для Христини, вона стає повнолітньою. Раптом дівчина виявила всередині букета листівку і, прочитавши її, вона потонула у сльо зах.

В листі вказувалося, що ще у ліkарні, у тяжкому стані, її батько попросив, щоб кур’єри доставляві квіти її доньці щотижня за рік до її повноліття. Після прочитаного Христині захотілося, щоб такі сюрпризи батька з минулого ніколи не припинялися…

Джерело