Христина знала, що чоловіка не стало і набрехала дітям, що він просто noкинув їх. Через кілька років у двері подзвонили… це був чоловік.

На крик моєї сусідки збіглося все село: всі злякалися, і подумали, що хтось у небезпеці, ось тільки все виявилося дещо заплутаніше. Вся ця дивна історія почалася ще багато років тому.

В сім’ї Христини трапилося нещастя, у її чоловіка виявили серйозну хво робу, яка могла б призвести до смерті, якщо вчасно не звернути увагу. Їх умови не дозволили б йому вилікуватися, тому він поїхав в іншу країну.

Ось тільки новини виявилися nоганими: лікарі сказали йому, що у нього залишилося всього кілька днів, тому, Христина набрехала своїм дітям, що батько просто кинув їх, щоб їм не було так боляче від його втрати. Пройшло багато років з того моменту.

Діти підросли, всі вірили в брехню, і тільки Христина, проживаючи одна в рідному будинку в селі, знала гірку правду, яку приховувала від усіх, що робило їй тільки болючіше.

І ось, в один день, на порозі її будинку з’явився знайомий силует, яким виявився ніхто інший, як її чоловік. Вона аж злякалася і закричала, але той Христину швидkо заспокоїв і все пояснив.

Виявилося, його вдалося врятувати тільки в останній момент, коли він вже попрощався з усіма рідними, йому було со ромно і фізично складно було повернутися в рідну країну і ось тільки недавно у нього з’явилася можливість повернутися до дружини, яка весь цей час, як виявилося, не дарма зберігала в собі надію, що він повернеться.

КІНЕЦЬ.