Христина вирішила вийти заміж за баrатоrо староrо, і в результаті її підступний nлан сnрацював навіть краще, ніж їй уявлялося.

Цю історію консьєржці Настасьє розповіла молода, дуже забезпечена красуня, яка живе в одній із фешенебельних квартир цього елітного будинку. Звали її Христина. Христина зі своєю найкращою подружкою Ольгою накопичили велику суму грошей і полетіли влітку на курорт ловити «велику рибу».

Коли вони прилетіли, вони мали великі надії та очікування, що вони зустрінуть тут золоту наживу, яка забезпечить їх на все життя. Кілька днів вони придивлялися до товстих папиків, але їх уже охороняли дружини-цербери. Поглянути праворуч або ліворуч було небезпечно. Шукати тут не було чого.

Від нудьги і без того з обмеженим бюджетом дівчата попрямували до дорогого магазину. Завдяки щасливому випадку до них підійшли двоє чоловіків у поважному віці, але не дідки.

Рибка клюнула, обидва були багаті та вільні. Вони розповіли про те, що їхні дружини були близнюками та потрапили в аварію. Одна померла на місці, інша залишилася інвалідом, прикута до візка на все життя. Ольга одразу охомутала чоловіка з дружиною-інвалідом, адже до її планів не входило нічого серйозного. Роль коханки її влаштовувала. А ось Христина включила всю свою чарівність і одружила на собі вдівця Павла Андрійовича.

Все було так, як Христина собі уявляла: багатий будинок, численна прислуга, шана та повага, розкіш та багатство… Чоловік навіть для втіхи влаштував її на роботу в свою фірму. Єдиним мінусом було те, що Христині було гидко перебувати поряд зі своїм чоловіком, особливо в ліжку.

Прожила вона так кілька років, зрештою і на роботу не ходила, тільки якщо дуже нудно було вдома. Але все змінилося в один день. Якось, після чергової хандри, Христина пішла на роботу і біля входу побачила красеня-студента, який підробляв кур’єром. Серце молодої жінки запалало пристрастю.

Все сталося дуже швидко. Взаємність молодика не змусила чекати. Вони були дуже пристрасними коханцями, Христина почувала себе щасливою. Щоб частіше бачитись з Вадимом, вона влаштувала його на роботу до чоловіка. Незабаром він став правою рукою Павла Андрійовича.

Через зайнятість Христина не бачила свого коханця довгий час, це спричинило їй нервовий зрив. Щоб уникнути депресії, вона вирішила поїхати на відпочинок, щоб відновитися і відключити нерви. Повернувшись, вона поспішила до офісу, щоб застати коханця. Але охоронці сказали, що у всій будівлі залишилися лише Павло Андрійович та Вадим. Вона попрямувала до кабінету до чоловіка, була вже біля дверей, коли почула розмову двох чоловіків.

Вадим здав її, розповівши, що вони довгий час були коханцями. Чоловік відреагував спокійно майже ніяк. У відповідь він йому розповів, що і він обзавівся коханкою, жінкою немолодою, розумною та розсудливою. Поділився ідеєю, що хоче розлучитись з молодою дружиною, яка йому дорого обходиться.

Вадим же запропонував: зняти на відео любовну зустріч дружини та подати в суді як доказ її невірності. Почувши все це, Христина розгубилася, але одразу зібралася і вирушила додому. Їй треба було подумати та вирішити, що робити. В одній з шаф вона побачила документ, що стирчав, який, як виявилося, був заповітом дочки Павла, про яку ніхто не знав.

Офіційно дітей він не мав. У Христини дозрів план. Вона вирішила найняти детектива, який використовує вигадану чоловіком і коханцем стратегію на користь Христині. Все вийшло так, як замислювалося. Коли Христина показала запис чоловікові, той пообіцяв їй третину свого майна замість цього відеозапису.

Наступного дня вони розлучилися, Христина купила собі дорогу квартиру в елітному будинку. Зайнялася благодійністю, де й зустріла своє справжнє кохання. Олега спочатку бентежив стан Христини, але покупка притулку для тварин налагодила все. Вони жили разом довго та щасливо.

КІНЕЦЬ.