Хоча ми добре жили зі своїм чоловіком, я хотіла заробити багато грошей та поїхала на заробітки до Італії. Чоловік просив мене повернутись, а коли я все ж таки повернулася, було вже пізно.

 

Моя історія заробітку досить сумна, хоча я уявляла все інакше, коли вирішила працювати за кордоном. На той час ми з чоловіком жили непогано у власному будинку, але мені хотілося підзаробити та подивитися, як живуть італійці. Чоловік не хотів, щоб я виїжджала, але я поїхала працювати до Італії на рік чи два – тоді ще не знала. Коли я заробила більше, ніж очікувала, я пообіцяла повернутися ще за рік, але зрештою залишилася на три роки.

Мій чоловік був не в захваті від цього, зате я заробила багато грошей. Повернувшись, нарешті, додому, я дізнався , що мого чоловіка раптово не стало незадовго до мого повернення. Це була страшна новина, і я вирішила більше не повертатися до Італії. Однак моя старша дочка розлучилася і поскаржилася, що я купила квартиру для молодшої дочки, а її залишила ні з чим.

У мене було достатньо грошей, щоби купити ще одну квартиру, тому ми разом придбали трикімнатну квартиру. Тепер доньки сперечаються, кому від мене більше дісталося, а я шкодую, що взагалі поїхала працювати за кордон. Якби я нікому нічого не давала, мої дочки не билися б. Я корю себе за те, що так довго залишала чоловіка самого, і шкодую, що не провела цей час з ним, а жила за кордоном у гонитві за великими грошима…

КІНЕЦЬ.