Хлопчика помилився номером телефону — але знайшов того, кого шукав

Хлопчисько сплутав цифри телефону і набрав її. Вона в цей момент якраз сварилася з касиром і грубо гаркнула в телефон. Там мовчали. Вона ще раз запитала, кого потрібно-номер телефону не був визначений. Тоненький голосок запитав бабусю.

Вона було знову хотіла грубо відповісти, що помилилися номером, що ніякої бабусі тут не було і не буде — потрібно уважно набирати номер, хлопець! Тільки голосочок був таким ніжним, що вона себе приструнила і пояснила вже спокійно, що за цим номером бабусі немає, і що тут є тільки така тітка, як вона. Тільки пацан знову чітко продиктував саме її номер.

Хлопчисько сплутав цифри телефону і набрав її. Вона в цей момент якраз сварилася з касиром і грубо гаркнула в телефон. Там мовчали. Вона ще раз запитала, кого хочете-номер не був визначений. Тоненький голосок запитав бабусю. Вона знову хотіла грубо відповісти, що помилилися номером, що ніякої бабусі тут не було і не буде — потрібно уважно набирати номер, хлопець!

Тільки голосочок був таким ніжним, що вона себе приструнила і пояснила вже спокійно, що за цим номером бабусі немає, і що тут є тільки тітка, як вона. Тільки пацан знову чітко продиктував її номер.

Довелося розібратися. Цей номер йому дав батько. Нібито, цей номер став новим телефоном бабусі, а старого у неї вже немає. І не зрозуміло, куди він подівся. Тоді тато вирішив купити їй новий. І дав йому новий номер. А хлопчик його записав. А може бути, і цей телефон бабуся теж втратила?

Та тільки засміялася у відповідь. Швидше за все, бабуся нічого не втрачала. Так трапляється. Може бути, він помилився при записі. Нічого страшного. Ну або цифри сплутав.

Вона вже пішла з банківського відділення і забула про хамство касира. Не розуміла, яким чином зможе знайти бабусю? А тата? Теж не зрозуміло. Хлопчисько намагався додзвонитися батькові, але телефон того був вимкнений. Бути може, він зайнятий або працює. Ну або батарейка села. Тоді необхідно дзвонити матері! А телефону мами у нього не було. Вона пішла з їхнього життя давним-давно. Він навіть не пам’ятає, як вона виглядає. Він в будь-якому випадку дзвонить бабусі або батькові.

А навіщо взагалі дзвонити? Що сталося? Бути може, нічого страшного? Він і так чекав. Довго чекав. Вже кров перестала йти. Тільки хворіти не перестало. Яка-така кров? Руку порізав?Вона миттю завела автомобіль і постаралася вже в процесі їзди уточнити, де проживає хлопчик. Він тільки знає номер квартири і будинку, а вулиці забув. Що видно з вікон? На якому транспорті він їздить? Батько на автомобілі? Згадати потрібно номер автобуса. Вона стала їхати за маршрутом автобуса і усвідомила, що він проживає в сусідньому дворі.

Миттю забігла на сьомий поверх — і хлопчик вже відкривав двері. Тримає нагорі руку, перемотану. Вона сіла поруч і розгорнула — навіть очманіла! Хлопчик розрізав руку від самої кисті і до плеча. Кров вже зупинилася, але рушник все було в червоних плямах. Хлопчик був наляканий, аж губи побіліли.Вона миттю схопила його на руки і понесла вниз. Схаменулася і дістала блокнотик, вирвала лист і написала на ньому свій номер і ту лікарню, в яку вони поїхали.

Вони поїхали в поліклініку. Вона відразу ж стала радіти, що за освітою доктор. А то б і не зрозуміла, куди бігти і що робити. Там йому стали накладати шви. Причому, працювали швидко. Хлопчик відразу ж заснув. Вона тримала його на руках, гладила волосся, і не розуміла цих нових відчуттів.

У цей момент став вібрувати телефон. Вона перебила крик чоловіка і все пояснила.Через тридцять хвилин до них підійшов батько хлопчика. А той все ще спав. Вона гладила його по волоссю.В принципі, говорити було нема про що. Та вони й не стали. Просто поруч сиділи. Вона вже по телефону все пояснила йому. Все те, що сталося протягом минулих двох годин. Навіщо повторюватися.

Потім хлопчик став повільно прокидатися. Побачив батька-і зрадів. І їй заусміхався. Вона вже зібралася йти. Хлопчина взяв її руку і зупинив. Вона присіла на хвилинку.Їй стало незручно від їх говірки. Вони по-своєму жартували. Їй це було не зрозуміло. Слова перетворювалися в пропозиції, тільки вона їх все одно не розуміла.

Потім вона розслабилася. Навіть прилягла трохи: спина вже боліла. Стала ловити себе на думці, що вони їй подобалися. Вони виглядали гармонійно. Так поводяться тільки близькі люди. І тут без різниці-скільки співрозмовникам років і ким вони один одному припадають.Наступного дня хлопця виписали. Ніч з ним провела бабуся. Вона плакала і не знала, як так вийшло. Довго обіймала хлопчика.

Не перестаючи гладила його, вибачалася, що надовго пішла. А хлопчик тикався в неї носом, цілував і обіймався. І вони виглядали такими щасливими!Подзвонив батько хлопчика. Вона знала, що він зателефонує. Адже він був ввічливий доросла людина, тому, так належало. Зі словами подяки або співчуття. Ну або для того, щоб просто поговорити з ввічливості.

Він так і зробив. Вони почали говорити. Довго. Але він її нікуди не запросив. А вона так розраховувала на це.
Хоча він не зобов’язаний цього робити. Тільки їй так хотілося … вона вигадала, що стане зображати зайняту мадам. Адже вона доктор, у неї багато хворих, тільки вона постарається викроїти момент, щоб попити чашечку чаю.

Він не любить чай? Ну що ж, тоді кава. Якого сорту? Який обсмажування? А свіжозварений або з пакетика? З молоком або міцний? Без цукру? Вона додає тільки очеретяний. Але щоб залишалася гірчинка.На тому кінці дроту повісили трубку і вона прийшла в себе.

Навіть стала трясти головою, щоб прогнати всю ту маячню, яка оселився в її голові. Навіщо вона взагалі думає про цього чоловіка? Вона вже намечтала тут собі, впровадилася в їх щасливе життя. Так хотілося стати частиною цієї ідилії. Готувати для них сніданки, годувати їх, вона б обов’язково впоралася.

Жили вони поруч. Стали б бачитися. І вони побачилися. Адже жили по сусідству. Він йшов поруч з красивою дамою. Вони трималися за руки і реготали, розмовляли. На незрозумілому їй мовою. Знову. І здавалися такими щасливими-знову незрозуміле їй стан.

Вона спробувала пройти повз них, він її помітив і зупинився. Гукнув і підійшов. Став знайомити з супутницею і згадувати той випадок, коли вона так сильно допомогла їм з сином. Потім познайомив їх. Але по суті спілкуватися було більше нема про що. Навіщо одне і те ж повторювати?

Вона ввічливо заусміхалася і стала прощатися. Принаймні, хоч якась визначеність. Лише руки сховала в кишені куртки, щоб ніхто не помітив їх нервового тремтіння.

КІНЕЦЬ.