Тамара просила у чоловіка rрошей на нове пальто, а той лише висміяв її та відкинув прохання. Тамара усвідомила, що так більше тривати не може.

 

Якось Тамара сказала своєму чоловікові Степану, що їй потрібне нове пальто, бо вона перебуває в декретній відпустці, і вона не має своїх грошей, щоб купити бажану річ. Степан, однак, засумнівався в необхідності нового пальта, оскільки не знав про жодні проблеми з її нинішнім гардеробом.

Тамара пояснила, що її старе пальто зношене і вже замале. Тоді Степан грайливо звинуватив Тамару в тому, що вона переросла своє пальто, згадавши, що вона надто вже набрала після полоrів. Увечері Тамара спекла яблучний пиріг, і пара продовжила обговорювати тему пальта.

Степан відкинув побоювання Тамари, пожартувавши про те, що пальто їй потрібно було лише для того, щоб покрасуватися у супермаркеті під час знижок для пенсіонерів.

Тамару зачепили його слова. Степан працював у великій компанії і любив хвалитися своєю значимістю. Він часто критикував Тамару, стверджуючи, що йде на жертви заради сім’ї.

Тамара сумувала за своїм минулим життям, включаючи роботу та друзів. Коли її ноутбук зламався, Степан відмовився на якийсь час позичити їй свій, ще більше ізолювавши її від колишнього життя.

Тамара відчувала, що чоловік все більше контролює її: він узяв на себе управління сімейним бюджетом і відбивав у неї бажання спілкуватися з друзями та родиною.

Вона також відчувала, що Степан, можливо, захоче ще дітей, що ще більше турбувало її, враховуючи їхні натягнуті стосунки. Одного разу, поки Степан був на роботі, Тамара задумалася про своє життя і вирішила, що більше не може так жити.

Вона зателефонувала своїм батькам і спитала, чи можуть вони з дочкою переїхати жити до них. Отримавши їхню однозначну підтримку, Тамара швидко запакувала їхні речі в дорожні сумки, коробки та пакети.

Вона викликала таксі, але доки водій завантажував останню коробку, Степан приїхав додому. Здивований, він спитав Тамару, що відбувається. Вона сказала йому, що йде, і міцно обійняла свою дочку. Степан спробував скасувати виклик таксі і зажадав, щоб Тамара повернулася додому, але вона стояла на своєму.

Водій таксі запитав, чи їдуть вони у результаті, і згадав, що позаду є дитяче сидіння. Тамара погодилася пересадити свою дочку на заднє сидіння, сама сіла на переднє, і вони поїхали, залишила Степана позаду – у прямому та переносному значенні.

КІНЕЦЬ.