Ганна робила все, щоб чоловікові було затишно і добре, але після одного його вчинку дружина вирішила добре nеревиховати його

Андрій, син Ольги Захарівни, працює керівником середньої ланки у столичній компанії. Отримує близько 70 000 і практично всю зарплату віддає дружині, залишаючи собі на транспортні витрати та обід. Його дружина, Ганна, перебуває у деkретній відпустці вже другий рік. Ольга Захарівна приїжджає до сина раз на місяць, побачити онучку.

Вона б і частіше приходила, і допомагала б невістці, але та ввічливо та твердо відмовилася від допомоги. А просто так приходити в гості, навіть заради внучки, свекруха побо юється. Щоб не набри днути. В іншому Ольга Захарівна дуже задоволена невісткою — вдома у неї завжди чисто і прибрано, посуд миє одразу як поїдять.

Тому вона дуже здивувалася, коли побачила брудний посуд у раковині. Відкрила кран, щоб помити… — Не чіпайте! — мало не накинулася на свекруху Ганна. – Це Андрія. — І?! Яке має значення чиє? – ошелешено запитала Ольга Захарівна. — Має значення, — відповіла невістка. — Тепер він сам за собою і посуд миє, і свою білизну пре.

— Доню, — свекруха вже взагалі нічого не розуміла. — Як так можна? Ви ж сім’я. Хіба це діло — за собою миєш посуд, а чоловік за собою прибирає? — Він приїжджає додому до 8 години, — розпочала свою розповідь Ганна. — Поїсть, послухає про дитину, потім піде, ляже на диван, ноутбук на живіт, навушники у вуха.

І все – його величність дозволить відпочивати. Я теж до полоrів працювала і втомлювалася, але й прала, і готувала, і вдома забиралася. А він нічого вдома робити не хоче. Гачки на кухні прибити, на балконі порядок навести, у ванній шви затерти. Я перед кожним вихідним його прошу це зробити, а він лише головою мотає. Ось я вирішила його перевиховати.

Нехай сам за собою миє і прибирає. — Але ж ти в деkреті, — спробувала заперечити свекруху. – Деkрет для догляду за дитиною, а не за чоловіком, – відрізала Ганна. — Нехай сам доглядає.

Джерело