Галuна розлучuлася і nовернулася до батьків. У селі nочала nрацювати nродавщuцею, а за тиждень її вигнали і зажадали повернути борг. Її батьки попросили Юлі дати nрuтулок кузuну на пару тижнів. Це було найrірше її рішення, краще б вона ніколи не nоrоджувалася

 

Будучи єдиною дитиною в сім’ї, увагою та ласкою Аня обділена не була. Але у фінансовому плані сім’я була не дуже. Тому з дитинства дівчина прагнула допомагати батькам у міру сил і можливостей. Її сім’я жила на селі, мала своє господарство: птахи, худоба, город.

Хоча батьки не вимагали від Ані допомоги по господарству, вона сама розуміла, що їм потрібна допомога та допомагала. А у вихідні, вже будучи підлітком, возила на своєму велосипеді продукти до міста, продавати на ринку. Після школи Аня вступила до університету, закінчила його та залишилася жити у місті. Заробила собі на квартиру.

На відміну від Ані, її двоюрідна сестра Галина після дев’ятого класу переїхала до міста, вступила до ліцею вчитися на швачку-мотористку, але не закінчивши навчання, вискочила заміж та затишно влаштувалася на шиї чоловіка. Народивши дитину і поводившись з нею півроку, вона відвезла сина до села, до батьків.

Мовляв, сама вона нічого не встигає. Але навіть відбувшись від дитини, Галина не прагнула зразкового порядку в будинку. Чоловікові набридла ця нечупара, і він прогнав її і подав на розлу чення. Галина повернулася до батьків.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩