Галі в Італію зателефонувала молодша дочка і сказала, що виходить заміж. Жінка випросила у сеньйори відпустку на місяць. Вирішила нікому нічого не повідомляти, а зробити сюрприз. Але сюрприз чекав саме її

Галі в Італію зателефонувала молодша дочка і сказала, що виходить заміж. Жінка випросила у сеньйори відпустку на місяць. Вирішила нікому нічого не повідомляти, а зробити сюрприз. Але сюрприз чекав саме її У Галини підростало дві дочки. З роботою не ладилося, чоловік намагався з останніх сил зводити кінці з кінцями — нічого не виходило.

Галина прийняла рішення, про яке через п’ять років пошкодувала. Вона вирішила їхати на заробітки. Для реалізації свого плану вона вибрала Італію.

У сонячній країні у неї вже багато років проживала родичка. Марія навіть підшукала місце для своєї троюрідною сестри. Душа Галини була не на місці. А раптом господарі будуть ображати свою прислугу? Що тоді? Але побоювання Галі не виправдалися.

Вона потрапила в інтелігентну і добру сім’ю, яка всіляко допомагала і підтримувала свою служницю. Платили вони дуже пристойно і своєчасно. Єдиною умовою було завжди бути на місці і не розголошувати того, що відбувається в будинку.

Галина кріпилася і старанно виконувала свої обов’язки. За цілий день вона так втомлювалася, що падала в своїй кімнатці на диван і засинала. Найскладніше було тоді, коли у господині народилася третя дитина.

Але Галя своєю добротою так зачарувала всіх малюків, що вони ходили за нею один за одним. Так вона з домробітниці періодично перетворювалася в няню. Її праця щедро оплачувалася. Всі гроші Галина пересилала додому. Вона допомогла дочкам закінчити школу і вступити до університету, купила старшій Жене квартиру на весілля і зробила капітальний ремонт в її з чоловіком будинку. Потім вона допомогла чоловікові придбати машину і трактор.

І все продовжувала наймитувати … Час минав, а список «необхідностей» тільки збільшувався. Але якось раз до Галі зателефонувала молодша дочка і сказала, що виходить заміж. Жінка зрозуміла, що пора відвідати рідну раїну і випросила у господині відпустку на кілька місяців. Вирішила нікому нічого не повідомляти, а зробити сюрприз. Дорога тяглася просто нескінченність. Їхала найдешевшим автобусом, щоб заощадити.

Нарешті остання пересадка і за вікном таксі з’явилися рідні пейзажі. Галина підійшла до свого будинку. Який він став гарний! Дах перекритий, палісадник засаджений квітами.

— Які молодці! — подумала Галина і відкрила хвіртку. На порозі раптом з’явилася гарна жінка, значно молодше Галини. Вона стояла в одному грайливому халатику і запитально дивилася на приїжджих.

— А ви до кого? — здивовано запитала вона. — Я тут живу! — відповіла Галина.- Але ж це будинок мого цивільного чоловіка! — здивовано відповіла незнайомка. У дверях з’явився чоловік Галини.- Галинка, я тобі зараз все поясню. — почав він. Але Галина його вже не чула.

Перед очима все попливло, і вона втратила свідомість. Прокинулася вона від того, що незнайомка сунула їй під ніс нашатир. Чоловік просто втік, терміново виїхав на своїй машині до дочки в місто. — Ти пробач мене. Не знала я, що ти взагалі існуєш … я зараз свої речі зберу і поїду, — зітхнула незнайомка. —

Я не можу залишатися в цьому будинку. Мене зрадили всі … не тільки чоловік, але і дочки … Галина йшла вся в сльозах по вулиці, обвішана баулами з подарунками.

Вона поспішала в будинок своєї старої матері. Італійська казка закінчилася. Почалися суворі будні. Як виявилося, вже півтора року у її чоловіка була нова «дружина», а Галину всепросто викреслили зі свого життя. Від неї чекали тільки щомісячних переказів.

КІНЕЦЬ.