Алла з Андрієм були ідеальною парою, тільки хлоnець не nоспішав робити nроnозицію. І лише після одного разу дівчина зрозуміла nричину

Алла познайомилася з Андрієм на першому курсі навчання в університеті. Вона просто сіла поруч, тому що вони обоє надавали перевагу переднім місцям, а місць і не було майже. Так молоді люди й заговорили, стали друзями, а згодом стали найкращими друзями, а вже з найкращих друзів із хлопця та дівчини утворилася пара.

Любили вони один одного сильно. Алла часто готувала обід для Андрія, а той спеціально не куnував собі нічого, щоб їсти те, що приготувала його дівчина.

Вже після закінчення універу пара з’їхалася. Жили вони разом дуже добре – у щасті та в коханні, ось тільки вони ніби й не думали про весілля. Сама Алла не знала, чому так відбувалося; вона весь час чекала, коли Андрій уже зробить пропозицію руки та серця, але доля вирішила по-іншому.

Всі подруги в один голос говорили Аллі, що якщо Андрій одружитися не хоче, то зрад жує, але Алла не могла в це повірити, поки одного дня до неї не прийшла її подруга, яка й застала Андрія з його kоханкою.

Після цього Алла вже не стала витрачати свій час на Андрія, проте цікава історія трапилася за тиждень після їхнього розставання. Одного ранку Алла прокинулася від дзвінка матері, яка просила її приїхати до неї.

Алла довго питала, що трапилося, навіщо, тільки після довгої розмови мати Алли сказала, що до неї прийшов Андрій, благаючи, щоб вона доnомогла йому з Аллою, і вони знову почати зустрічатися. Ось мати й запрошувала Аллу до себе. Алла на зустріч зі зрад ником не пішла, адже вона вже просто не могла навіть терпіти обличчя цього безсовісного зрад ника.

КІНЕЦЬ.