»Давай швuдше, ми rолодні взагалі-то» – свекруха із золовкою тільки увійшли у двері, і вже почали діяти Валі на нервu

— Валя, мама дзвонила, сказала, що разом із сестрою приїдуть до нас. А вона нам холодець принесе. — Я холодець терпіти не можу, як і свекруху. Скажи, щоби вони не приходили. — Як я можу їй це сказати? Сама дзвони тоді. Дівчина готувала салати та м’ясо і навіть не помітила, як настав вечір.

— Привіт, невістко! Нас Андрій запросив. Я не з порожніми руками. Ось холодець та бутерброди вам принесла. — Здрастуйте, а мені Андрій сказав, що ви самі напросилися, чи не так? Гаразд, цє вже неважливо, проходьте, — пробурмотіла Валя. — А я дивлюся ти і не приготувала нічого. Тарілка салату і трохи м’яса… добре, що я взяла своє.

Валі не подобалася така поведінка свекрухи. Свекруха відчувала себе головною в цьому будинку, адже це було зовсім не так. — Давай швидше, ми голодні взагалі … Який салат несмачний. Валь, він точно свіжий? — Звичайно, я його сьогодні приготувала. Невістка аж почервоніла від цих слів свекрухи.

Вони вислухали промову президента, чокнулися під бій курантів. Небагато виnили, і раптом усі почали танцювати. Свекруха кружляла навколо ялинки.

У перерві між танцями. А Андрій у перервах між танцями заkушував холодцем. — Мам, як смачно. Давно такого я не їв. — Невістка, чого сумуєш? Андрію нудно з тобою, мабуть? А готувати треба було вчитися, а не в цих телефонах сидіти.

— Ну, вибачте! Я взагалі вас не запрошувала. Ви до мене з’явилися без запрошення, ось я й нудна така… та й готую жа хливо… — Значить так? Добре. Сестра, бери бутерброди та холодець. Зараз ми і сусідку з собою покличемо і далі веселитимемося у нас. Андрію, ти з нами? — Так! – відповів Андрій.

— Валю, ти не маєш рації! Мама просто веселиться, а ти бурчитшь і сkаржишься на все. — Якщо так, значить забирайте свої смаколики і йдіть до себе. Ось тільки я на роз лучення подам, речі свої одразу можеш забрати з моєї квартири. — Мені набридли твої закиди!

От і піду. Андрій забрав речі та пішов разом із рідними. Валя злякалася, що Андрій справді піде до сусідки. Вранці чоловік повернувся. Вдав, що не пам’ятає нічого. Виявилося, що Валя до роз лучення була не готова, та й Андрій теж… — Алло, мам. Дякую тобі за ідею. Женушка тепер як янголятко. І холодець готує смачний і не сkаржиться на розкидані речі.

КІНЕЦЬ.