Даша вирішила посkаржитися свекрусі, що чоловік весь час проводить перед компюретом. Але після її відповіді, дівчина заціnеніла

Коли моя подруга Даша тільки-но почала зустрічатися з Колею, то у них все було добре, як часто це і буває. Вони багато розмовляли, для моєї подруги розмова – це взагалі найголовніше. Але після весілля Даша поступово ставала якоюсь сумною та змученою.

Я вже злякалася, що Коля виявився не такою гарною людиною, як він заявив про себе спочатку. Може пити почав чи гуляти клубами, все ж поки молоді, по 24 роки. Я вирішила запитати подругу, в чому справа.

І Даша мені все розповіла. -Коля просто поринув у віртуальний світ. Його більше хвил ює те, що відбувається в комп’ютері, а не те, що діється у нас вдома. -Що в ігри грає? -І не тільки, він як приходить із роботи, каже мені «зараз тільки пошту перевірю», і все, до півночі його не відірвати від екрану.

Даша розповіла, що йому цікаві різні відео, ігри, новини читати. Йому абсолютно байдуже, чим займається тим часом Даша, що вона приготувала.

Їсть він теж за комп’ютером, навіть не бачить сам, що саме їсть, просто пхає до рота. Даша вирішила посkаржитися свекрусі , мовляв син її як дитина поводиться, повністю в комп’ютер пішов з головою. Але свекруха не підтримала Дашу, навпаки: -Радій, що в тебе чоловік такий домашній.

По клубах та барах не ходить, з друзями на рибалці не пропадає. Інші дружини щоп’ятниці своїх чоловіків містом бігають і шукають, навіть до міліції звертаються. А в тебе постійно вдома сидить та ще й тобі всю зарnлату віддає. З одного боку Коля домашній, але з іншого постає питання – як із такою людиною, якій зовсім не цікава реальність, створювати сім’ю та народ жувати дітей?

КІНЕЦЬ.