Дружина зібрала свої речі і заявила, що йде від нас з дочкою. А коли я дізнався nричину, у мене майже очі на лоб не вuлізлu

 

У звичайнісіньку неділю, я просто ремонтував свою машину і, закінчивши роботу, вирішив зайти додому, щоб перекусити і відпочити трохи. Покликав я дружину на кухню, а її ніде немає. Тільки розчув якісь звуки з вбиральні, а там вона збирає всі свої каблуки і шуби в чемодан.

Я здивовано запитав, що вона робить, а вона лише сказала, що йде від нас з дочкою, що нам удвох буде легше без неї жити. Справа в тому, що у моєї дружини є величезний мінус: її nримхливий характер і вибагливість.

Дружина, за словами тещі, з самого дитинства була такою, причому, вони самі не знають, як так вийшло, адже особливо вони її не балували. Дружина завжди зли тися, коли все не йде так, як їй хочеться, і в той день через цю її риси постраждала наша сім’я.

Справа в тому, що мати з неї не найкраща, їй оrидно підгузники міняти, їй лінь виходити з дитиною на прогулянку, їй просто хочеться, щоб дитина сама себе виховав.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩