Дружина сказала, що йде до будuнку батьків. Я зателефонував їм, щоб nеревірити її; виявилося вона і справді там, але лише потім я дізнався про всі подробиці

 

Знаєте, ще до весілля мені сподобалися батьки моєї майбутньої дружини, і, як мені здалося, я їм теж. Вони були люди спокійні, серйозні, багато koхання не виявили, але й на порожньому місці не чіплялися, як це зазвичай буває.

Загалом хороші люди, і дочку виростили відмінну. Ситуація трохи змінилася, коли з моменту нашого весілля минуло 5 років. Дітей у нас ще не було, але ми про це не говорили.

Я думав, що ще молодий, щоб дітей заводити, а у дружини були свої причини… Я працював із дому, онлайн, але отримував достатньо, вистачало на життя, ми не скаржилися. Моя дружина не працювала, але останнім часом я став помічати, що вона десь десь пропадає.

За її словами, вона відвідувала своїх батьків, мовляв, теща захворіла, от і турбота потрібна. Ось тільки в неї є для цього батько. І ось, якось, коли вона знову пішла з дому, я подзвонив її батькам і спитав, де їхня дочка.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩