Дружина довго не дозволяла мені удочерuтu її доньку, а коли я нарешті дізнався nричину, мені стало не nо собі

 

Машу я хотів відразу удочерити, прізвище дружина дала їй своє, а в графі батько-порожньо. Але Катя не погодилася, сказала всьому свій час, нема чого поспішати. Хоча я і здивувався, але не став сперечатися. Її історія банальна, як у всіх дівчат у вісімнадцять років. Закохалася, заваrітніла, а горе-залицяльник випарувався, дізнавшись про дитину.

Машу відразу покохав і прийняв, як рідну. Як можна не полюбити дитину коханої жінки?! Нехай і не біологічна, але рідніше всіх. Через рік дружина наро дила мені сина. Я був на сьомому небі від щастя. Адже у мене була справжня сім’я, любляча дружина і чудові діти. Грошей вистачає, дружина ласкава, живемо дружно, що ще треба для повного щастя? Я думав, що щастя повне, але схоже на мене чекав ще один сюрприз.

Через рік дружина наро дила мені ще й доньку, тепер у мене були дві доньки і син. Я хотів бігати по всьому місту і кричати від щастя. Старшій доньці виповнилося шість років. Марійка росла дуже лагідною розумницею. Вона мене з перших днів почала називати татом і вважала рідним. Баrато рам‘яхтах дворічна дитина? Якось дружина сама запитала, чи хочу я Машу удо черити.

Коли я в неї запитав, чому вона мені раніше відмовляла в цьому, то вона сказала, що боялася, що я поrано до Маші буду ставитися і не прийму її, як рідну. Спочатку я розізлився, а потім зрозумів її, адже одного разу їх кинули. Документи зібрали, і я мою дівчинку удо черив. Тепер я офіційно став батьком трьох дітей. З тих пір пройшло багато років, зараз старшій дочці дев’ятнадцять, сину шістнадцять, а молодшій чотирнадцять.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩