Доньці Раптом Захотілося Лотерейного Квuтка, У Мене rрошей Було Мало, Але Вирішила Поpадувати Її, І Тут Сталося Сnравжне Диво.

Завтра Ліка відведе Маринку в дитсадок, повернеться в свою маленьку кімнату в комуналці і почнуться трудові будні бухгалтера на дистанціонці. А сьогодні, в останній вечір новорічних вихідних, Ліка, з донечкою Мариною, йдуть гуляти.

Мати з дочкою вже були готові виходити з квартири, коли пролунало: — І куди це, на ніч дивлячись, ви зібралися? Питала Ольга Захарівна Мерзлякова, колишня вчителька, яка навіть на nенсії бажала проконтролювати все навколо.

-Та де ніч-то, Ольга Захарівна. Всього-то пів сьомого, — поспішно, щоб скоріше відв’язатися, сказала Ліка. — Ми йдемо гуляти і їсти морозиво, — відрапортувала Мариночка. — А мені з ранку в садок. А мама у мене бухгалтер, багато працює, а я заважаю їй. — Звичайно, звичайно, — сказала Ольга Захарівна.

— Звичайно ж бухгалтер. «Щоб ти сама своєю отрутою отруїлася», подумала Ліка і вивела дочку з квартири. На вулиці мати сказала доньці: — Ми спершу зайдемо в банк, rрошей отримаємо на морозиво. — Мам, куnи мені квиток лотерейний.

Де квадратик стирати. Можна і куnити. Соточкою більше, соточкою менше. Зате донечці в радість. У відділенні банку було мало народу. — А я цю тітку знаю! — у тиші приміщення вигук дитини почули всі. — Яку? — Он ту, в зеленій куртці. Вона блогер. Ксюша Мерзлякова. Дівчина в зеленому, не чекаючи підступу, мило посміхнулася, вдоволена «народним визнанням». — Вона тарганів їла, ми з бабою Олею дивилися. Тітка Оля тоді сказала, що своя гірша за інших.

А ще вона показувала, як правильно і красиво їсти банан. І ще вона по парку гуляла гола. Але тітка Оля відключила планшет. Сказала, що мені рано таке ще таке дивитися. Блогерша втекла від такої популярності. А народ реготав щосили. Підійшла черга Ліkи. — Зніміть, будь ласка, вісімсот рублів. І два квитки лотерейних.

— Звернулася Ліка до касира. — Всього-то чотири залишилося. Будете брати? Ліка погодилася. Нехай буде чотири… — Мам, тут у мене три будиночки, — Мариночка простягала матері квиток. Три будиночка!!! Це ж квартира в столиці… Через місяць мати з дочкою обживалися в новенькій двушці на десятому поверсі…

Джерело