Донька з зятем переконали літню жінку nродати квартиру і nереїхати до них. Але тоді вона не могла уявити, чим для неї це обернеться.

 

Я хочу розповісти вам про те, що сталося з однією з моїх колег. Єдина дочка і онук складають всю її сім’ю. Більше десяти років тому її чоловік і син заги нули в автокатаст рофі. Все своє серце вона віддала дочці і єдиному онукові. Вона обожнює свого онука і робить все можливе, щоб він був щасливий.

Вона жертвує всім, щоб догодити йому, будь то покупка нового одягу, нової іграшки або чого-небудь смачненького. Малюк дуже добрий, але постійно хворіє. Тоді вона відкладає свої справи і бере на себе турботу про обожнюваного онука. Покійний чоловік любив дочку і балував її, дівчинка виросла примхливою.

Заради дочки моя колега продала свою трикімнатну квартиру і переїхала в однокімнатну. І все це вона зробила заради дочки і онука, щоб вони були щасливі і не жили в орендованому житлі. На ці rроші дочка і її чоловік змогли купити пристойну двокімнатну квартиру в солідному районі. Зятю запропонували посаду керівника філії їхньої компанії. Хоча зарплата була високою, йому довелося переїхати в інше місто. А дочка продала квартиру.

Щоб бути поруч з улюбленим онуком, моя колега погодилася на їхні вимоги. Їй доводилося їздити в інше місто, щоб бути поруч з онуком. Вона була щаслива, що поруч з нею її обожнюваний. Одного разу дочка з зятем запропонували їй продати свою квартиру і переїхати до них. Вона так і зробила.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩