Домашній справжній класичний холодець. Всі секрети прозорого і наваристого холодцю. 0бов’язково загусне!. (ВІДЕО)

 
Домашній справжній класичний холодець. Всі секрети прозорого і наваристого холодцю. Обов'язково загусне!
Домашній справжній класичний холодець. Всі секрети прозорого і наваристого холодцю. Обов’язково загусне!

Домашній справжній класичний холодець зі свинини (свинячі ніжки та гомілка індика). В цьому відео ви побачите, як зварити прозорий та наваристий холодець, дізнаєтесь скільки часу і як варити холодець.

Зрозумієте, як дізнатись чи вже готовий бульйон на холодець. Ця страва зацікавить тих, хто шукає холодець зі свинини, а також холодець з індички, чи навіть холодець з рульки.

Цей холодець без желатину, адже тут використовуються такі продукти, які мають желатин в середині і під час довгого варіння вони желатинують і насичують навар природним желатином.

Холодець з таких м’ясних продуктів обов’язково загусне, якщо правильно все зробити і поварити потрібний час. До того ж у відео ви дізнаєтесь, як перевірити чи холодець готовий.

Холодець це невід’ємна страва української кухні, яка займає почесне місце на різних святкових столах. Менш поширена назва для цієї страви – студенець, або ще навіть драглі.

Одного разу вдалося зняти, як в селі робиться святковий холодець і в цьому відео ми покажемо один із способів приготувати цю страву з усіма секретами. Ну і в процесі розкажемо що таке маслига (маслиги)…

РЕЦЕПТ ДОМАШНЬОГО ХОЛОДЦЮ

ДЛЯ ВАРІННЯ БУЛА ВИКОРИСТАНА 8-літрова каструля.

ІНГРЕДІЄНТИ ДЛЯ ХОЛОДЦЮ ЗІ СВИНИНИ
ціла свиняча нога по стегно з ратицею – 1 шт.
телячий хвіст – 1 шт.
індича гомілка – 1 шт.
свинячі шкірки – 3 шт.
морква – 1 шт.
цибуля – 2 шт.
перець горошком – 20 шт.
сіль за смаком
часник – 10 зубців
вода – 5 літрів

Процес приготування (відео):


КІНЕЦЬ.