Моєму чоловікові у спадок від батьків залишилася дача на 8 соток, по сусідству знаходиться дача молодої сім’ї, яка протягом багатьох років, просила продати нашу дачу їм, але отримуючи багаторазові відмови, сусіди вирішили нас просто вuжuтu та прuмусuтu до продажу майна

 

Моєму чоловікові у спадок від батьків залишилася дача на 8 соток. Звісно, таку дачу хотілося б мати багатьом. Але найцікавіше те, що по сусідству знаходиться дача однієї молодої сім’ї, яка протягом багатьох років, просила продати нашу дачу їм. Це ще було за життя батьків чоловіка.

Але отримуючи багаторазові відмови, сусіди вирішили нас просто вижити та примусити до продажу майна.

Після категоричної відмови чоловіка все почалося. Коли нас немає вдома, у нас у саду хтось господарює. То квіти вирвуть, то кущ викопають і покинуть прямо на ділянці.

Таке явище відбувалося щодня. Звісно, руки опускалися, проводити дачні роботи вже нікому не хотілося.

Чоловік не витримав і вирішив висловити усі свої претензії сусідам. Почалися вічні чвари та скандали. Але тут нашому старшому синові на думку спала думка, яку ми вирішили втілити в життя – поставити камеру на території дачі.

Ідея була вдалою, але лише на словах. Щоб поставити її непомітно, нам довелося взяти відгули на роботі та проводити усі роботи вночі. Після встановлення камери пройшов тиждень.

Ми спеціально не приїжджали, чекаючи на прямі докази сусідської провини. І ось, довгоочікувані вихідні настали.

Ще при в’їзді чоловік помітив пару хрестиків на воротах, але значення їм не надав. Наш інтерес полягав у камері. Пройшовши дільницею, ми ахнули. Усі посадки та врожай валялися вирвані.

Переглянувши камеру, нічого дивного не відбувалося за нашої відсутності. Знаєте, чому? Вона просто не працювала. Її відключили, перекусивши проводок.

У цей момент, до нас на дачу прийшла незнайома жінка і попросила продати дачу по-доброму, інакше, через 3 дні ми з чоловіком розлучимося. Це був прямий натяк на чаклунство. Тоді ми, на сімейній раді, вирішили продати цю злощасну дачу сусідам.

Ви не повірите, але нам заплатили таку суму, що можна було б три такі ж дачі купити. А через тиждень з проданою нами дачею трапилося нещастя, вона просто згоріла і відновленню не підлягала.

Ось так, нас змусили сусіди продати дачу та отримали те, що хотіли. А ми купили ділянку під будівництво будинку зовсім в іншому місці.


КІНЕЦЬ.