Дочка, яка з чоловіком мешкає у мене в будинку, нещодавно заявила, що хоче nродати мою квартиру. Коли я питала тоді де я житиму, від відповіді дочки я остовnіла.

 

Дочка, яка з чоловіком мешкає у мене в будинку, нещодавно заявила, що хоче nродати мою квартиру. Коли я питала тоді де я житиму, від відповіді дочки я остовпіла.

Моя дочка завжди відрізнялася яскраво вираженим егоїзмом і байдужим ставленням до мене. Свєтка ніколи не слухала моїх порад, не зважала на мою думку, але нещодавно її нахабство і нетактовність досягли свого піку. Світлана з чоловіком почали жити у мене після весілля.

Ми втрьох жили у трикімнатній квартирі, що дісталася мені від чоловіка. Якось моя донечка блиснула розумом: — Мамо, — каже, — ми з Олексієм збираємося переїхати в інше місто по роботі, і нам доведеться куnити там квартиру нам. — Хоч в Америку, а мені яка справа?

— Розвела я руками. – Ми хочемо продати цю квартиру, щоб на гроші від неї куnити будинок в іншому місті. Від цих слів моєї донечки у мене аж очі на лоба полізли … як це продати. Я не збиралася виставляти на продаж жодного сантиметра мого будинку. — А де мені пропонуєш жити потім?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩