Доброго вечора! Олено, хочу вам повідомити, що маю любовні стосунки із вашим чоловіком – заявила мені спокійним голосом незнайома жінка. – Емм, ну добре, класно. Щиро рада за вас… – почала відповідати я.

Той вечір був для мене нереально розслабленим та спокійним. Сонечко вже сідало за обрій. Я саме прийшла із роботи і хотіла потішити себе власноруч приготовленою вечерею. На роботі ми завершили великий проєкт, підписали важливі папери і це не могло не тішити. Я побігла на кухню, увімкнула плиту та улюблений плей-лист і почала радіти життю.

Та не минуло і декілька хвилин такої релаксації, як на всю квартиру залунав дзвінок телефону. І номер не був із моєї телефонної книги. Насправді я не люблю відповідати на незнайомі номери. Але якщо це по роботі?

– Алло!

– Доброго вечора! Олено, хочу вам повідомити, що маю любовні стосунки із вашим чоловіком – заявила мені спокійним голосом незнайома жінка.

– Емм, ну добре, класно. Щиро рада за вас… – почала відповідати я. А поки говорила, то уява прокручувала найгірші моменти зради коханого.

– І це все, що ви можете видавити з себе? А й правду все ж таки він казав, що почуття давно зникли, залишився лише побут.

На той момент на моїх очах почали проступати сльози, тому все, що я могла відповісти:

– Ну, тоді, напевно, дійсно так. Лише побут…

– Послухайте, перестаньте його контролювати і тримати біля своєї спідниці. Олег давно не кохає вас. А ви намагаєтеся маніпулювати, залишати його поряд із собою своїми погрозами. Цього то він і боїться. А прекрасно знаю, що рано чи пізно він буде моїм. Тоді навіщо даремно час витрачати?

Але в цей момент я підвела брову від здивування. Адже мого коханого звуть Тимофій. Мені відразу вдалось видихнути з полегшенням. От тільки прикро, що все ж таки комусь в цей вечір мало би бути дуже гірко. Образливо, що є жінки, які потенційно можуть терпіти такі огидні вчинки зі сторони чоловіка.

Я вирішила тримати марку, тому відповіла:

– Тоді, шановна, передаю його вам. Беріть періть його брудні шкарпетки, після того, як позбираєте його по всьому дому. Безкінечно готуйте їсти та мийте посуд. Адже такий дорослий хлопчик навіть тарілку після себе до мийки не донесе.

– Не лякайте тут мене, Олег точно не такий.

– Звичайно, не такий, якщо бачити його лише ночами і декілька разів на тиждень. А тепер маєте можливість жити з таким дивом 24/7.

Телефонна розмова різко обірвалась. Я ж залишилась стояти на кухні із надією, що в незнайомій сім’ї все налагодиться.

КІНЕЦЬ.